Aldi کمک های روزمره را به قیمت 29.99 یورو می فروشد

ردیاب های توصیه شده دیگری نیز در مشاوره خرید ما وجود دارد:

الدی را چقدر می شناسید؟

فقط در فروشگاه موجود است

از امروز (27 مارس)، برچسب های هوشمند از Aldi Nord در دسترس هستند. ردیاب ها فقط در شعبه موجود است. محدوده تحویل همچنین شامل یک باتری سلول دکمه ای قابل تعویض است که مدت زمان کارکرد تقریباً 1 سال را امکان پذیر می کند. ست 2 تایی 29.99 یورو قیمت دارد. گارانتی سازنده 3 سال است.

همه شرایط را می دانند: اگر ناگهان نتوانید کیف پول، کلید یا کیف دستی خود را پیدا کنید، بلافاصله قلبتان در شلوارتان فرو می رود. دارندگان آیفون می توانند در مورد AirTags کمک بگیرند. ردیاب های کوچک را می توان تقریباً در هر جایی وصل کرد و به اجسام گمشده منتهی شد. با این حال، کمک های روزمره راحت گران هستند: یک AirTag تنها 39.99 یورو از اپل هزینه دارد. از طرف دیگر Aldi Nord ارزان تر است.

Aldi Nord جایگزین های AirTag را در یک مجموعه 2 تایی با قیمت 29.99 یورو ارائه می دهد

تگ های هوشمند Maginon جایگزین ارزانی برای AirTags هستند. (منبع تصویر: Maginon)
توجه: نسخه قبلی مقاله گفته بود که ردیاب ها از Medion می آیند. این درست نیست. برچسب های هوشمند از سازنده Maginon هستند.

تنها نقطه ضعف قابل توجه جایگزین Aldi: Sun تگ های هوشمند Maginon به اندازه AirTags شیک و کوچک نیستند. با توجه به قیمت پایین، این باید قابل مدیریت باشد. و: کریرهای هوشمند Maginon دارای یک حلقه برای اتصال آنها به کوله پشتی، چمدان و موارد مشابه هستند. AirTag ها بدون آن کار می کنند.

نکته ویژه در مورد برچسب های هوشمند، فناوری آنها است. درست مانند AirTags، آنها از شبکه Find My اپل برای تعیین موقعیت مکانی شما استفاده می کنند. ردیاب های Maginon نیز در برنامه “Where is?” در آیفون قابل مشاهده است. در واقع، آنها همان طیف عملکردهای اپل اصلی را ارائه می دهند، اما با قیمت بسیار پایین تر.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع کوچک، سبک و کاربردی: AirTag ها از بهترین محصولاتی هستند که اپل در سال های اخیر به بازار آورده است. تنها عیب ردیاب های کوچک قیمت آنهاست. اگر نمی‌خواهید پرداخت کنید، می‌توانید جایگزین مناسب را از امروز در Aldi پیدا کنید – با کمتر از نصف.

از امروز (دوشنبه، 27 مارس)، این تخفیفان ارائه می دهد برچسب های هوشمند Maginon به (نگاه کنید به Aldi). Aldi Nord برای مجموعه 2 تایی هزینه می گیرد 29.99 یورو. برای مقایسه: دو AirTag در اپل حدود 80 یورو قیمت دارند.