Aldi در حال تغییر ساعات کار برای بسیاری از بازارها است

تغییر اعمال شده است در 1 نوامبر 2022. شعبه های متعدد، با توجه به تخفیف در توییتر، ساعت 20:00 بسته شود. Aldi Nord توضیح می دهد که با این کار آنها می خواهند “سهم فعالی در صرفه جویی در انرژی داشته باشند”. این توییت نشان نمی دهد که کدام برندها به طور خاص تحت تأثیر قرار گرفته اند.

را ساعات کار فروشگاه های Aldi Nord از منطقه ای به منطقه دیگر متفاوت است و متفاوت است. برخی از شعب به هر حال ساعت 8 شب بسته می شوند، در حالی که برخی دیگر فقط دو ساعت بعد در ساعت 10 شب بسته می شوند. بنابراین اینکه آیا شما تحت تأثیر کاهش ساعات کار در Aldi Nord قرار می گیرید کاملاً به محل زندگی شما بستگی دارد. به گفته Aldi Nord، معیار صرفه جویی در انرژی در ابتدا باید برای زمستان 2022/2023 اعمال شود.

خرید تا پاسی از شب: برای بسیاری از مشتریان از الدی شمال به زودی این دیگر امکان پذیر نخواهد بود. تخفیف دهنده به بحران انرژی واکنش نشان می دهد و ساعات کار بسیاری از بازارها را تنظیم می کند.

به دلیل بحران انرژی: Aldi Nord بسیاری از شعبه ها را در ساعت 8:00 شب می بندد

راستی: آخرین پیشنهادات Aldi Süd به زودی از طریق واتس اپ نیز در دسترس خواهد بود.منبع

توماس گاتبرلت، مدیر عامل Tegut اخیراً پیشنهاد کرده بود که ساعات کاری سوپرمارکت ها باید به طور کلی محدود شود تا در مصرف انرژی صرفه جویی شود. حداقل تا حدی، به نظر می رسد که مسئولین آلدی نورد اکنون این خط را دنبال می کنند. در شمال آلمان، سوپرمارکت‌های فامیلا و کمبی نیز اعلام کرده‌اند که در ماه نوامبر زودتر تعطیل خواهند شد.

آیا بیش از حد Aldi Süd در آینده زودتر بسته می شود هنوز مشخص نیست. هنوز هیچ بیانیه‌ای از سوی این تخفیف‌دهنده که شعبه‌های خود را در بایرن، بادن-وورتمبرگ، زارلند، راینلاند-فالتز و بخش‌هایی از هسن و نوردراین-وستفالن اداره می‌کند، وجود ندارد.

تاریخچه پشت Aldi Nord و Aldi Süd حقایق جالب بسیاری را ارائه می دهد:

شعبه های Aldi Süd به زودی زودتر بسته می شوند؟

صرفه جویی در انرژی امری عادی است. آلدی همچنین می خواهد سهم خود را انجام دهد تا آلمان به خوبی زمستان را پشت سر بگذارد. به همین دلیل این تخفیفان اکنون ساعت کاری خود را تغییر داده و زودتر بسته می شود. سایر سوپرمارکت‌ها قبلاً به آن ملحق شده‌اند و همچنین می‌خواهند ساعات کاری خود را محدود کنند.