آیا آن هنوز یک دوچرخه الکترونیکی است یا مستقیماً یک موتور سیکلت؟ این دقیقاً همان سؤالی است که می توانید در مورد ظاهر دوچرخه الکترونیکی جیپ کروز CR 7004 که این هفته در Aldi به فروش می رسد، از خود بپرسید. اگر می خواهید در حین کشتی سواری متمایز شوید، این دوچرخه الکترونیکی مناسب شماست.

Aldi دوچرخه برقی رترو جیپ را به قیمت 2499 یورو می فروشد

در حالی که دوچرخه های الکترونیکی به طور فزاینده ای محبوب می شوند، بسیاری از آنها کاملاً قابل تعویض به نظر می رسند و چیز خاصی نیستند. اگر به دنبال چیزی خاص هستید که همیشه شما را متمایز کند، Cruise E-Bike CR 7004 از جیپ فقط پدالک مناسبی برای شماست. آلدی دوچرخه الکترونیکی غیرمعمول را می فروشد از 4 جولای با قیمت 2499 یورو (به Aldi نگاه کنید) در فروشگاه آنلاین. هیچ هزینه حمل و نقلی وجود ندارد و همه مشتریان Aldi Nord و Süd می توانند درخواست دهند.

الدی دوچرخه برقی جیپ را خیلی ارزان می فروشد. فروشنده های دیگر مانند اتو یا نتتو می خواهند با 2650 یورو (به اتو نگاه کنید) و 2700 یورو (به نتتو نگاه کنید) به میزان قابل توجهی پول بیشتری داشته باشند. به خصوص که هزینه های حمل و نقل گاهی اوقات باید در آنجا پرداخت شود که برای چنین جعبه بزرگی کمی بیشتر است.

با استفاده از این دوچرخه الکترونیکی از جیپ قطعا توجه شما را به خود جلب خواهید کرد. (منبع تصویر: جیپ)

آیا دوچرخه الکترونیکی جیپ برای آن مناسب است؟

حتی در نگاه اول مشخص است که این یک دوچرخه الکترونیکی منحصر به فرد است که بهتر است با آن در خیابان ها گشت و گذار کنید و از سواری آن لذت ببرید. دوچرخه برقی یک دوچرخه واقعا عظیم است و در مجموع 30 کیلوگرم وزن دارد. باتری در جایی که مخزن روی یک موتور سیکلت کلاسیک قرار دارد پنهان می شود. موتور در هاب عقب قرار دارد و دوچرخه برقی را با حداکثر 250 وات به حرکت در می آورد. این کارآمدترین وسیله نقلیه نیست، که از لاستیک های چاق می توان فهمید، و به همین دلیل است همچنین به برد “تنها” 50 کیلومتر دست می یابد. این برای یک دوچرخه الکترونیکی معمولی بسیار کم خواهد بود. در مجموع یک وسیله نقلیه بسیار خاص که می توانید با آن در خیابان ها رانندگی کنید.