Aldi اکنون ژنراتورهای قدرتمند را بسیار ارزان تر می فروشد

Scheppach SG2500i دارای 4.1 لیتر بنزین و 350 میلی لیتر روغن است. موتور 4 زمانه هوا خنک با 79 سانتی متر مکعب قدرت 3 اسب بخار و صدای بلند 64.1 دسی بل دارد. دارای دسته حمل و نقل و وزن آن 17.5 کیلوگرم است. زیر در بار کامل، مولد برق 1.27 لیتر در ساعت مصرف می کند. در آمازون، این دستگاه به 4.3 از 5 ستاره ممکن دست می یابد (به آمازون نگاه کنید). بنابراین اکثر خریداران بسیار راضی هستند.

ژنراتورهای برق در حال حاضر تقاضای بالایی دارند. علاوه بر ژنراتورهای خورشیدی که از خورشید تغذیه می کنند و باتری دارند، ژنراتورهای برقی که با بنزین کار می کنند نیز راه خوبی برای آماده شدن برای خاموشی احتمالی هستند. آلدی از 21 نوامبر 2022 Scheppach SG2500i تنها با 429 یورو به علاوه هزینه های حمل و نقل در فروشگاه آنلاین (به Aldi نگاه کنید). دستگاه را می توان به سرعت فروخت.

اگر می خواهید در مواقع اضطراری از خود محافظت کنید، معمولاً یک ژنراتور برق پایه را تشکیل می دهد تا انرژی شما تامین شود. در Aldi می توانید Scheppach SG2500i را با قیمت نسبتاً پایین قبل از جمعه سیاه تهیه کنید.

آلدی ژنراتور برق را به قیمت 429 یورو می فروشد

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

می توانید از ژنراتور خورشیدی به عنوان جایگزین استفاده کنید:

Scheppach SG2500i: ژنراتور برق چه کار می کند؟

بنابراین Aldi تمام خرده فروشان دیگر را زیر پا می گذارد. در Norma باید برای همین مدل 499 یورو بپردازید (به نورما نگاه کنید). در آمازون، خرده فروشان حدود 500 یورو شارژ می کنند (به آمازون مراجعه کنید). بنابراین اگر یک ژنراتور کمی قدرتمندتر می خواهید که هزینه زیادی نداشته باشد، باید به پیشنهاد Aldi قبل از جمعه سیاه توجه کنید.

Scheppach SG2500i یک خروجی حداکثر 2000 وات است و بنابراین می تواند دستگاه های قدرتمندتری مانند ماشین ها را نیز کار کند. دو پریز 230 ولت موجود است. علاوه بر این، شما دو پورت USB در دسترس دارید که به عنوان مثال می توانید تلفن همراه خود را مستقیماً به آن وصل کنید. فن آوری مدرن اینورتر تضمین می کند که ولتاژ ثابتی در دسترس است و همچنین می توانید دستگاه های حساس مانند لپ تاپ، تبلت و تلفن همراه را متصل کنید.