7 بازی رایگان در استیم که واقعا ارزشش را دارنددر حالی که تعداد زیادی بازی رایگان در Steam وجود دارد، اکثر آنها خوب نیستند. با این حال، در میان عناوین رایگان بازی نیز گنجینه های واقعی وجود دارد که ارزش کشف کردن را دارند. در همین راستا هفت بازی از این دست را برای شما لیست کرده ایم که حتما باید آن ها را امتحان کنید.

بازی های رایگان در Steam که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید

هر روز تعداد زیادی بازی جدید در Steam ظاهر می شوند – بسیاری از آنها نیز رایگان است. انتخاب مدام در حال افزایش است، اما سهمیه اوقات فراغت شما نه.

برای اینکه وقت خود را تلف نکنید، مجموعه کوچکی از بازی های رایگان استیم را برای شما گردآوری کرده ایم واقعا ارزش دیدن دارند و ممکن است هنوز آن را روی رادار خود نداشته باشید. از قمار رایگان لذت ببرید!

Warframe از زمان عرضه اش در سال 2013 تغییرات زیادی کرده است. را تیرانداز اکشن رعد و برق نه تنها از نظر گیم پلی متقاعد کننده است، بلکه سازندگان هنوز هم پس از گذشت 9 سال، بازی رایگان را با محتوای جدید ارائه می کنند که طرفداران را راضی نگه می دارد.

86 درصد از 532000 رتبه بندی در استیم مثبت هستند.

تقریبا 4 سال است که استودیوی معروف Paradox Interactive قسمت دوم سریال Crusader Kings را به صورت رایگان عرضه می کند. بازی استراتژی بزرگ به شما این امکان را می دهد تا در قرون وسطی امپراتوری خود را به شهرت و شکوه هدایت کنید و نفوذ خود را گسترش دهید.

برای رسیدن به آن، نه تنها باید حریفان خود را در میدان جنگ شکست دهید، بلکه باید آنها را نیز شکست دهید دسیسه های سیاسی، برقراری روابط دیپلماتیک و حفظ موقعیت قدرت خود بخشی از زندگی روزمره شما هستند

گیم پلی بازی Crusader Kings 2 بسیار پیچیده است و مسلماً کمی توضیح داده نشده است. اما اگر زمان کافی برای آشنایی با مکانیک بازی دارید، با یک شروع خواهید کرد تجربه بازی واقعا منحصر به فرد.

اکثر بازیکنان اینطور می بینند: 90 درصد از 69200 رتبه بندی مثبت هستند.

Super Smash Bros. – اما به صورت رایگان و حتی یکنواخت پلت فرم متقابل. Brawlhalla تقریباً شش سال است که در Steam محبوب شده است. فرقی نمی کند که بخواهید به صورت خصوصی با دوستان خود قمار کنید یا به صورت رقابتی با بازیکنانی از سراسر جهان – هر بازیکنی در اینجا ارزش پول خود را دارد.

این مفهوم در Steam به خوبی مورد استقبال قرار گرفت. 83 درصد از بیش از 320000 بررسی ارسال شده مثبت هستند.

Splitgate احتمالا بهترین تصور است فرزند نامشروع Halo و Portal توصیف کردن. در تیراندازی چندنفره پر از اکشن، شما دشمنان خود را از منظر اول شخص نشانه می گیرید. اجرای یک توپ پورتال که به شما امکان می دهد در کوتاه ترین زمان موقعیت خود را تغییر دهید و در نتیجه حریف خود را غافلگیر کنید، تنوع را فراهم می کند. خوب است بدانید: Splitgate پشتیبانی crossplay را ارائه می دهد، بنابراین می توانید شوتر را با دوستان Xbox و PlayStation خود نیز بازی کنید.

این مفهوم با استقبال بسیار خوبی از سوی بازیکنان Steam مواجه شده است. 91 درصد از بیش از 108000 بررسی مثبت هستند.

در دنیای بازی های باز صلح آمیز theHunter اوضاع بسیار آرام تر است. در حالی که جداسازی Call of the Wild قابل شارژ است، نسخه کلاسیک کمی قدیمی‌تر به صورت رایگان توسط توسعه‌دهنده ارائه می‌شود.

وظیفه شما در بازی این است که تا حد امکان بی سر و صدا و آرام به شکار بروید، آهنگ ها را بخوانید و پس از زمان آماده سازی زیاد برای کشتن بازی. برای افزایش شانس خود برای یک قتل موفق، می توانید انواع گجت ها که بوی خود را پنهان می کند یا حیوانات را جذب می کند.

اشاره کوچک: اگر صبر نداشته باشید، چیزی را در شکارچی از دست نداده اید. در بازی به راحتی می توانید نیم ساعت را در سکوت بگذرانید تا حیوان مورد نظر شما جلوی تفنگ ساچمهای شما بدود.

73 درصد از بررسی های اخیر در Steam در حال حاضر مثبت هستند.

استراتژی بلادرنگ با MMO در Conqueror’s Blade ملاقات می کند. همراه با حداکثر 15 بازیکن دیگر شما در نقش قهرمانانی قرار می گیرید که نه تنها در نبردهای محاصره ای در میدان نبرد فرماندهی نیروهای متعددی را که با کامپیوتر کنترل می شوند، بر عهده دارند، بلکه بالاتر از دست گرفتن اسلحه و کمک به همرزمان خود در نبرد نیستند.

ترکیب ژانر مورد استقبال بسیاری از طرفداران قرار گرفته است. 75 درصد از بیش از 27000 بررسی مثبت هستند.

زمان یک دوئل (رایگان) است! در Yu-Gi-Oh! Master Duel می توانید به صورت آنلاین با دیگر طرفداران بازی ورق افسانه ای رقابت کنید. و اگر دوست ندارید: حالت انفرادی نیز وجود دارد، که شما را به سفری در تاریخ Yu-Gi-Oh می برد.

76 درصد از بیش از 60000 بررسی مثبت هستند.منبع