100 گیگابایت حجم داده از Telekom رایگان

هر کسی که در Telekom است می تواند خوشحال باشد. از 1 دسامبر تا 7 دسامبر 2022 می توانید 100 گیگابایت حجم داده پرسرعت به صورت رایگان امنیت اضافی (منبع: Telekom). بعد از فراخوانی می توانید تا پایان ماه آن را در آلمان برشته کنید. شعار هدیه داده “چطوری” است. شما باید بتوانید از حجم داده ها استفاده کنید، برای مثال، برای تماس با خانواده و دوستان در کریسمس یا شب سال نو و بپرسید که اوضاع در دوران هنوز دشوار چگونه پیش می رود. اما شما همچنین می توانید به سادگی از حجم داده برای مصرف فیلم ها، فیلم ها و سریال ها یا برای قمار استفاده کنید.

پس از آن، 100 گیگابایت حجم داده پرسرعت اضافی دارید که ابتدا قبل از رفتن به حجم داده معمولی خود، از آن استفاده می کنید. برای ایمن بودن، پیامکی دریافت خواهید کرد که فعال سازی را تایید می کند. ما هنوز نمی دانیم که آیا این مورد می تواند توسط سایر اپراتورهای تلفن همراه نیز مانند سال گذشته مورد استفاده قرار گیرد یا خیر. معمولاً می توانید حجم داده اضافی را از طریق pass.telekom.de فعال کنید.

به روز رسانی 7 دسامبر 2022: شما فقط می توانید 100 گیگابایت را تا نیمه شب ایمن کنید.

به هر حال: اگر مشتری Telekom نیستید، همچنان می توانید حجم داده رایگان را ایمن کنید: با کارت تست در o2 یا یک کمپین پیش پرداخت در شبکه Vodafone.


منبع

این تبلیغات فقط در ماه دسامبر اجرا می شود، بنابراین مطمئن شوید که از برنامه داده پرسرعت استفاده کنید تا تمام ماه از آن استفاده کنید. بقیه منقضی می شود.

به این صورت حجم داده رایگان را از Telekom دریافت می کنید:

  • بین 1 تا 7 دسامبر 2022 در گوشی هوشمند خود به برنامه MeinMagenta بروید و آن را در آنجا فعال کنید.
MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

چرا باید به طور منظم قرارداد تلفن همراه خود را لغو کنید:

چه کسی می تواند در کمپین Telekom شرکت کند؟

کالای اصلی:

توسعه دهنده: Telekom Deutschland GmbH

دویچه تلکام در ماه دسامبر یک هدیه واقعا بزرگ داده را به مشتریان خود تقدیم می کند. اکثر مشتریان حجم عظیم 100 گیگابایت داده پرسرعت را به صورت رایگان دریافت می کنند. ما تمام جزئیات را به شما خواهیم گفت.

Telekom 100 گیگابایت حجم داده پرسرعت را به شما می دهد

توسعه دهنده: Telekom Deutschland GmbH

MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

MeinMagenta: تلفن همراه و تلفن ثابت

اساساً همه کسانی که بعد از سال 2011 قرارداد تلفن همراه امضا کردند. علاوه بر این کاربران پیش پرداخت نیز مجاز هستند. در زیر لیست دقیق قراردادهای مشتری وجود دارد که در آن می توانید از هدیه داده استفاده کنید:

  • MagentaMobile
  • MagentaMobil Young
  • کارت خانواده
  • راحتی داده ها
  • MagentaMobil پیش پرداخت
  • مشتریان با CombiCard