سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا هنوز به طور رسمی معرفی نشده است، زیرا اطلاعاتی در مورد گلکسی اس 24 اولترا در حال ظهور است. در آنجا سامسونگ باید دوربین را در یک مکان بهبود بخشد و در نتیجه آزادی بیشتری در هنگام عکس‌برداری ایجاد کند.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S24 Ultra با لنز تله فوتو جدید

در حالی که بسیاری از شما مشتاقانه منتظر معرفی نهایی سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا هستید که قرار است از دوربین 200 مگاپیکسلی جدید و یادگیری ماشینی بهبودیافته بهره مند شود، جزئیات مربوط به جانشین در حال حاضر در حال آشکار شدن است. بر این اساس گفته می شود سامسونگ از نسل چهارم لنز تله فوتو جدید برای گلکسی اس 24 اولترا استفاده می کند که دیافراگم بزرگ تری دارد و در نتیجه حداکثر زوم 150 برابر ایجاد می کند (منبع: SamMobile).

در Galaxy S22 Ultra و تقریباً مطمئناً در Galaxy S23 Ultra نیز، سامسونگ سنسوری را نصب می کند که زوم 100 برابری را به دست می آورد. حداکثر بزرگنمایی حتی مهم ترین نقش را بازی نمی کند. بسیار مهمتر است که این باید کیفیت سایر سطوح بزرگنمایی را بهبود بخشد. کیفیت بزرگنمایی 100 برابری گلکسی اس 22 اولترا (تست) خوب است و نسبت به مدل قبلی خود بهبود قابل توجهی داشته است، اما اگر حداکثر 150 برابر با گلکسی اس 24 اولترا امکان پذیر است، کیفیت 30 برابر، 50 برابر و به طور قابل توجهی بهبود می یابد. بزرگنمایی 100 برابر این موضوع هنوز به طور رسمی تایید نشده است.

دوربین Samsung Galaxy S23 Ultra نیز باید بهبود زیادی داشته باشد:

Samsung Galaxy S23: Galaxy Unpacked – برای جزئیات با فاکتور WOW آماده شوید

سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا به زودی معرفی شد

گلکسی اس 24 اولترا در فوریه 2024 معرفی خواهد شد. ابتدا، سامسونگ گلکسی اس 23، اس 23 پلاس و اس 23 اولترا را در 1 فوریه رونمایی خواهد کرد و نشان خواهد داد که سنسور دوربین 200 مگاپیکسلی جدید چه توانایی هایی دارد. پس از استفاده از سنسور 108 مگاپیکسلی، این یک گام مهم برای سامسونگ نیز خواهد بود. عکس ها فقط در صورتی بهتر می شوند که نرم افزار مناسب باشد. اما گفته می شود سامسونگ در آنجا نیز پیشرفت زیادی داشته است.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.