ژنراتور خورشیدی با باتری و 2 سلول خورشیدی در آمازون 500 یورو ارزان تر

چه در کمپینگ و چه برای محافظت در برابر خاموشی، یک ژنراتور خورشیدی یک سرمایه گذاری معقول است، به خصوص در این مواقع نامشخص. در مواقع اضطراری، می توانید انرژی را از خورشید مستقل از شبکه تولید کنید، آن را در باتری ذخیره کنید و از طریق اتصالات مختلف به آن دسترسی داشته باشید. در حال حاضر در آمازون وجود دارد Allpowers Powerstation S2000 با دو ماژول خورشیدی 100 واتی در یک مجموعه تنها با قیمت 1399 یورو (مشاهده در آمازون). برای دریافت قیمت باید کوپن 500 یورویی را فعال کنید. اعتبار کوپن تا 4 دسامبر 2022 است.

نیروگاه قابل حمل ALLPOWERS (S2000) با پنل های خورشیدی در فروش

در Jackery ما توانستیم اولین تصور را از یک ژنراتور خورشیدی جدید بدست آوریم:

چنین ژنراتور خورشیدی چه کاری می تواند انجام دهد؟

نیروگاه قابل حمل ALLPOWERS (S2000) با پنل های خورشیدی در فروش

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

برای دریافت قیمت باید تخفیف 500 یورویی را فعال کنید.

نکته خاص در مورد این ژنراتور خورشیدی این است که باتری داخلی با 1500 وات ساعت نه تنها ظرفیت بالایی دارد، بلکه دارای توان خروجی بالایی تا 2000 وات است. بنابراین شما همچنین می توانید یک کتری قوی تر یا مشابه را بدون هیچ مشکلی وصل کنید. بسیاری از ژنراتورهای دیگر به شدت در عملکرد محدود هستند و سپس خاموش می شوند تا در سمت امن قرار بگیرند.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 12/02/2022 ساعت 3:34 بعد از ظهر

در عین حال می توانید از ژنراتور خورشیدی با استفاده از دو پنل خورشیدی تاشو را با 100 وات شارژ کنید. می توانید تمام داده ها را روی صفحه نمایش کوچک یا برنامه تلفن هوشمند بخوانید. بسیاری از پریزها و پریزهای دیگر وجود دارد که می توانید از آنها برای دسترسی به انرژی ذخیره شده استفاده کنید. در مجموع یازده دستگاه را می توان به طور همزمان شارژ کرد.

اگر در حال حاضر به دنبال یک ژنراتور خورشیدی با سلول های خورشیدی مناسب هستید که هزینه زیادی نداشته باشد اما همچنان باتری و توان خروجی کافی داشته باشد، باید نگاهی به آمازون بیندازید. در حال حاضر Allpowers Powerstation S2000 با دو سلول خورشیدی ارزان تر وجود دارد. قیمت دوباره 500 یورو کاهش یافت.

آمازون مجموعه ژنراتور خورشیدی را ارزان‌تر می‌فروشد

قبل از خرید یک ژنراتور خورشیدی، باید در مورد آنچه می خواهید یا می توانید با آن انجام دهید، روشن باشید. در هر صورت نمی توانید بخاری برقی را با آن کار کنید. بلکه می‌توانید از آن برای شارژ لپ‌تاپ، تلفن هوشمند یا تبلت، استفاده از کتری که زیاد انرژی‌زا نیست، کار با جعبه خنک و مواردی از این دست استفاده کنید. در بررسی Jackery Explorer 1000 Pro توضیح می دهیم که با چنین دستگاهی چه چیزی امکان پذیر است.