اگر برای شرایط اضطراری آماده هستید یا می خواهید کمی انرژی بیشتر همراه خود داشته باشید، ژنراتور خورشیدی بهترین انتخاب برای شما است. یک باتری در آنجا تعبیه شده است و می توانید آن را با پنل خورشیدی در هر کجا که بخواهید شارژ کنید. کمی قبل از جمعه سیاه، تخفیف های بزرگی از Jackery وجود دارد.

ژنراتورهای خورشیدی جکری و پانل های خورشیدی ارزان تر

تمامی پیشنهادات از 17 تا 23 نوامبر 2022 تا زمانی که موجودی موجود است معتبر است.

چرا چنین ژنراتور خورشیدی مفید است؟

شما می توانید از چنین ژنراتور خورشیدی در حال حرکت به عنوان یک ایستگاه انرژی سیار برای شارژ یا استفاده از وسایل مختلف استفاده کنید. وجود دارد چندین پورت USB و سوکت های شوکو موجود است. فقط باید مطمئن شوید که دستگاه ها انرژی زیادی نمی کشند. بسته به مدل محدودیت های مختلفی وجود دارد. اگر می خواهید از کتری استفاده کنید، به مدل قوی تری نیاز دارید. اگر فقط می خواهید تلفن همراه، تبلت یا لپ تاپ را شارژ کنید، مصرف برق نیروگاه های کوچکتر به راحتی کافی است.

فرقی نمی‌کند کمپینگ می‌کنید، در یک سفر طولانی‌تر هستید یا صرفاً برای ایمن بودن: داشتن یک ژنراتور خورشیدی در دسترس یک چیز عالی است. در حالی که در گذشته از ژنراتورهای بنزینی و دیزلی برای تولید انرژی متحرک استفاده می شد، اکنون این کار با انرژی خورشیدی انجام می شود. حتی قبل از جمعه سیاه می توانید مدل های مختلف را بسیار ارزان تر در Jackery و Amazon تهیه کنید. در اینجا بهترین پیشنهادات وجود دارد:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.