آیفون XR در آن زمان به این صورت بود:

اپل مجبور نیست از آدمخواری بترسد

که اپل دوست دارد کیس‌ها را بازیافت کند، نگاهی به سایر محصولات گروه ایالات متحده نشان می دهد. به عنوان مثال، آیفون SE 3 فعلی، لباس آیفون 8 متوقف شده را می پوشد، آی پد ایر با نسل 2018 آیپد پرو مشترک است و ایرپاد 3 به طور گیج کننده ای شبیه به ایرپاد پرو است – به استثنای سیلیکون. البته پیوست ها

برعکس، پس از پنج سال کامل، اپل در حال ترسیم خط و بالاخره دکمه هوم را در آیفون بازنشسته می کند.

در آینده گفته می شود آیفون SE 4 بازیافت اپل و بدنه آیفون XR است از سال 2018 (از طریق 9to5Mac). این چیزی است که Jon Prosser کارشناس آگاه اپل در یک پادکست ادعا می کند. بنابراین خریداران انتظار دارند آیفونی با صفحه نمایش 6.1 اینچی، دوربین 12 مگاپیکسلی، حفاظت IP67 و Face ID برای باز کردن قفل باشد.

اپل در حال حاضر هشت مدل آیفون ارائه می دهد. هفت مورد از آن‌ها به کنترل حرکات بدون دکمه متکی هستند که اولین بار در سال 2017 با آیفون X انجام شد. فقط آیفون SE 3 هنوز طراحی کلاسیک را با دکمه هوم در وسط ارائه می دهد. به نظر می رسد روزهای این مورد خاص به شماره افتاده است.

گفته می شود آیفون SE 4 ظاهر آیفون XR را دارد

اپل از سال 2017 در دو مسیر حرکت کرده است: آیفون X عصر مدرن تلفن‌های همراه فرقه‌ای را با Face ID و کنترل حرکتی ایجاد کرد. با این حال، تا کنون، اپل همیشه یک جایگزین آماده برای سنت گرایان داشته است. این باید سال آینده به پایان برسد.

سیب

بازیافت کیس مشکل است. همیشه باید بین محصولات ارزان‌تر و گران‌تر – هم از نظر ویژگی‌ها و هم از نظر طراحی – فاصله مشخصی وجود داشته باشد تا خریداران فریفته محصولات دوم نشوند. در این مورد، اپل احتمالاً نیازی به ترس از آدمخواری ندارد: بریدگی، لبه های ضخیم تر صفحه نمایش و دوربین تکی احتمالاً وجود دارد. در سال آینده خریداران بالقوه آیفون 15 (پرو) را به آیفون SE 4 جذب نکنید.