با Paysafecard می‌توانید به‌راحتی به‌صورت ناشناس و با استفاده از روش پیش‌پرداخت آنلاین پرداخت کنید، به عنوان مثال برای خرید بازی‌ها در Steam یا فعال کردن یک حساب پریمیوم با یک میزبان با یک کلیک. اعتبار در پشت یک کد پنهان است. به عنوان یک قاعده، پس از پرداخت هزینه خدمات با Paysafecard، اعتبار باقیمانده باقی می ماند. اگر دیگر نمی دانید چه مقدار پول پشت یک کد است، می توانید موجودی Paysafecard را به صورت آنلاین استعلام کنید.

در اینجا می توانید دریابید که چگونه می توانید به صورت آنلاین بررسی کنید چقدر اعتبار روی کارت باقی مانده است، چگونه می توانید از این اعتبار استفاده کنید و از کجا می توانید اعتبار باقی مانده را که دیگر نیاز ندارید اهدا کنید.

موجودی Paysafecard را به صورت آنلاین استعلام کنید

اگر می خواهید بدانید پس از خرید چقدر اعتبار روی Paysafecard باقی مانده است، می توانید این کار را به سرعت و به راحتی به صورت آنلاین انجام دهید. برای انجام این کار، مستقیماً به وب سایت Paysafecard بروید:

 1. به این صفحه در Paysafecard.com هدایت می شود.
 2. از طرف دیگر، می توانید سه نوار در گوشه بالا سمت چپ را فشار داده و “Credit Query” را انتخاب کنید.
 3. اکنون باید کد 16 رقمی Paysafecard و یک کد کپچا را برای تایید وارد کنید.
 4. ورود خود را با دکمه “پرس و جو” تأیید کنید.
 5. اکنون موجودی موجود و تمام تراکنش ها را مشاهده خواهید کرد.
Paysafecard را پرس و جو کنید
منبع تصویر: GIGA

یک اطلاعیه: فقط از پیشنهاد رسمی Paysafecard برای بررسی موجودی استفاده کنید. برای مثال، با نگاه کردن به URL مطمئن شوید که در صفحه درستی هستید. کلاهبرداران می توانند صفحات مربوطه را دوباره ایجاد کنند. اگر کد خود را در چنین سایت های جعلی وارد کنید، افراد غریبه می توانند به موجودی Paysafecard شما دسترسی پیدا کنند.

موجودی باقیمانده Paysafecard را مدیریت کنید

با یک حساب Paysafecard می‌توانید موجودی Paysafecard باقی‌مانده خود را راحت‌تر مدیریت کنید. چندین Paysafecard را می توان در حساب جمع آوری کرد تا بتوانید اعتبار را در اینجا جمع کنید. مشابه یک حساب بانکی آنلاین یا پی پال، می توانید بلافاصله میزان اعتباری که در دسترس دارید را مشاهده کنید.

اکنون با mypaysafecard ثبت نام کنید

mypaysafeacard در ویدیو

پرداخت آنلاین-easy-hd.mp4

 1. با خدمات رسمی ارائه دهنده اعتبار ثبت نام کنید.
 2. در اینجا می توانید پین های خود را به صورت جداگانه آپلود کنید و بنابراین حساب اعتباری را شارژ کنید.
 3. دفعه بعد که پرداخت می کنید می توانید به حساب اعتباری Paysafecard به صورت آنلاین دسترسی داشته باشید. ابتدا از قدیمی ترین پین استفاده می شود.
 4. می‌توانید از نمای کلی تراکنش استفاده کنید تا ببینید آخرین بار در کجا پرداخت کرده‌اید.
 5. علاوه بر این، شما یک نمای کلی از میزان اعتبار هنوز در حساب خود دارید تا بتوانید در آینده از آن استفاده کنید.
 6. ثبت نام با Mypaysafecard رایگان است.

مقالات بیشتر در مورد موضوع