واتس اپ به زودی به شما امکان می دهد کاملاً ناپدید شویدواتس اپ می خواهد به بهبود حریم خصوصی کاربران خود ادامه دهد. علاوه بر این، عملکردها و تغییرات جدیدی به طور مرتب اعلام می شود که باید پیام رسان محبوب را بهینه کند. بسیاری از این مدت طولانی است – مانند تغییری که به تازگی اعلام شده است.

WhatsApp به زودی به شما امکان می دهد وضعیت آنلاین خود را پنهان کنید

در واتس اپ راه های مختلفی برای محافظت از داده ها و حریم خصوصی شما وجود دارد. در حالی که پیام‌ها مدت‌هاست که به‌طور پیش‌فرض رمزگذاری شده‌اند، اگر می‌خواهید مخاطبین ناخواسته را حذف کنید، اغلب باید به صورت دستی مداخله کنید. در هر صورت، واتس اپ در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که بسیاری از کاربران مدت طولانی است که درخواست آن را دارند. به زودی می توانید وضعیت آنلاین خود را کاملاً پنهان کنید:

به طور خاص، این در مورد است، سپس شما به زودی می توانید برای خودتان با جزئیات تصمیم بگیرید، چه کسی می تواند ببیند چه زمانی در واتس اپ آنلاین هستید و چه کاری انجام می دهید. هدف این است که دیگر نمی توان به این راحتی از مردم جاسوسی کرد و تحت تعقیب قرار داد. تاکنون به سختی هیچ گزینه ای در واتس اپ برای دفاع از خود در برابر آن ندارید. اما این به زودی تغییر خواهد کرد. واتس اپ همچنین این امکان را برای شما فراهم کرده است که بدون ایجاد سر و صدا از گروه ها خارج شوید یا لیست های بلاک خصوصی ایجاد کنید.

همه عملکردها برای محافظت از شما البته اختیاری هستند. با این حال، آنها قبلاً در واتس اپ در دسترس نبودند، بنابراین شما تا حدی تحت الحمایه کسی بودید که واقعاً شما را آزار می داد و دنبال می کرد. از آنجایی که این مشکل روز به روز بیشتر می شود، واتس اپ اکنون وارد عمل شده و این قابلیت را به زودی در دسترس قرار می دهد.

اگر همه اینها با واتس اپ به اندازه کافی برای شما سریع نیست، جایگزین های قوی در اینجا پیدا خواهید کرد:

قابلیت جدید واتس اپ هنوز فعال نشده است

واتس اپ در حال حاضر همچنان بر روی اجرای عملکرد جدید کار می کند. اگرچه در نسخه های آزمایشی اولیه ظاهر شد، اما هنوز همه کاربران نمی توانند به طور فعال از آن استفاده کنند. اما واضح است که حریم خصوصی در واتس اپ بهتر می شود. به محض فعال شدن عملکرد جدید، به شما اطلاع خواهیم داد. تا آن زمان، باید این سه نکته واتس اپ را از Stiftung Warentest دنبال کنید.منبع