دیگر جایی برای هنری کاویل وجود ندارد: در کمال تعجب، این بازیگر بریتانیایی بالاخره به نقش سوپرمن باز نخواهد گشت. او برای قسمت بعدی خیلی پیر است، حداقل این چیزی است که کارگردان جیمز گان به طور غیرمستقیم فکر می کند. ماه اکتبر بود که کاویل اعلام کرد که دوباره سوپرمن می شود.

دیگر خبری از سوپرمن نیست: هنری کاویل هم اکنون بیرون است

هنری کاویل باید چیزها را متفاوت تصور می کرد. پس از کناره گیری از نقش اصلی خود در سریال نتفلیکس The Witcher در ماه اکتبر، او در واقع می خواست به لباس سوپرمن بازگردد. اما در حال حاضر چیزی از آن حاصل نخواهد شد. کاویل در فیلم بعدی سوپرمن حضور نخواهد داشتهمانطور که کارگردان جیمز گان توضیح می دهد. او در حال حاضر مشغول نوشتن فیلمنامه جدیدی است و به عنوان کارگردان فیلم بعدی سوپرمن نیز در نظر گرفته می شود.

به گفته گان، این فیلم نگاهی به گذشته خواهد بود. برای یک قهرمان دی سی جوان است کاویل، در 39 سالگی، احتمالاً خیلی پیر است. گان به صراحت می نویسد که “این شخصیت توسط هنری کاویل بازی نخواهد شد.” بنابراین هیچ زمینه ای برای مذاکرات احتمالی وجود ندارد.

خود کاویل نیز علناً صحبت کرده است. او در اینستاگرام می نویسد که به این تصمیم احترام می گذارد، حتی اگر این تصمیم او را ناراحت کند. او از “تغییر گارد” صحبت می کند و آرزوی موفقیت برای همه دست اندرکاران سوپرمن حتی بدون او “هنوز اینجاست”.

منتظر دیدن این فیلم ها از دنیای دی سی باشید:

بعد از کاویل: سوپرمن بعدی کیست؟

از آنجایی که کاویل دیگر در نقش سوپرمن عدالت را به پرده بزرگ نمی رساند، بازیگر دیگری باید این کار را انجام دهد. هنوز مشخص نیست که چه کسی خواهد بود. به گفته گان، در حال حاضر وجود دارد لیستی از نامزدهای احتمالی، که او “نمی تواند خوشحال تر از این باشد”.

کاویل اولین بار در فیلم Man of Steel در سال 2013 قهرمان دی سی را به تصویر کشید. بریتانیایی به بزرگترین ابرقهرمان آمریکا کمک کرد تا به اولین موفقیت جدی سینمایی خود در چند وقت اخیر دست یابد. او همچنین در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice در سال 2016 و Justice League یک سال بعد بازی کرد.