جام جهانی 2022 آغاز شد و اولین گل ها به ثمر رسید. اگر وقت ندارید همه بازی ها را به صورت زنده دنبال کنید یا فقط می خواهید بعد از بازی ها دوباره بهترین صحنه ها را تماشا کنید، می توانید خلاصه های جام جهانی را در جریان و تلویزیون تنظیم کنید.

مشاهده خلاصه ها در ZDF

علاوه بر نکات برجسته، که به عنوان بخشی از پخش های تلویزیونی رایگان در ARD و ZDF نشان داده می شود، مکان های دیگری نیز وجود دارد که می توانید گل ها را به صورت ویدیویی تماشا کنید.

گالری عکس را شروع کنید(8 تصویر)

دریافت کانال های تلویزیونی در پخش زنده: اینگونه کار می کند

در اینجا تمام اهداف و نکات مهم جام جهانی 2022 آورده شده است

مدت کوتاهی پس از سوت پایان، نکات مهم جام جهانی به صورت ویدیویی در سایت ZDF پخش خواهد شد.

  • می توانید به خلاصه ها در صفحه برجسته در ZDF یا در صفحه کلی جام جهانی در وب سایت پخش تلویزیونی رایگان دسترسی داشته باشید. کمی پایین بروید. می‌توانید ویدیوهای هدف فردی را در زیر پخش‌های زنده بیابید.
  • در قسمت «همه بازی‌ها، همه گل‌ها» ویدیوها با کمی تاخیر ارائه می‌شوند.
  • گل های تمام 64 بازی جام جهانی نشان داده شده است.
  • گزارش مفصلی از بازی مربوطه در حدود 4 دقیقه ارائه می شود. علاوه بر گل ها، تمام صحنه ها و برداشت های هیجان انگیز دیگر از طرفداران نیز وجود خواهد داشت.

به عنوان مثال در ZDF اکنون می توانید نکات مهم بازی افتتاحیه جام جهانی بین قطر و اکوادور را تماشا کنید و دوباره تمام گل های گل انگلیس به ایران را تماشا کنید.

نکات مهم جام جهانی 2022 در تلویزیون

ARD و ZDF همه 48 بازی را به صورت زنده در تلویزیون رایگان و در پلتفرم‌های آنلاین به صورت پخش زنده نشان می‌دهند. بازی های منتخب را می توان به طور انحصاری در تلویزیون Magenta مشاهده کرد. در آنجا نیز خلاصه ای از تمام گل ها به عنوان بخشی از پوشش جام جهانی وجود خواهد داشت. سرویس Telekom روزانه 10 ساعت به صورت زنده از جام جهانی گزارش می دهد.

اگر بازی‌ها را از دست دادید یا وقت نداشتید در حین پخش زنده تنظیم کنید، می‌توانید تکرار کامل پخش‌های ZDF را دوباره در کتابخانه رسانه ZDF تماشا کنید.

بازی های جام جهانی را به صورت زنده تماشا کنید

بنابراین شما یک دقیقه از جام جهانی را از دست نخواهید داد، حتی اگر در حال کار یا جلوگیری از آن باشید. علاوه بر مخابره های “Re-Live”، گزارش های زیادی نیز در مورد 32 کشور شرکت کننده در جام جهانی وجود دارد. در جاهای دیگر همچنین می توانید دریابید که کجا می توانید جام جهانی 2022 را از طریق رادیو تماشا کنید.

GIGA توصیه می کند

مقالات جالب تر

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.