باران غیرمنتظره پول مشتریان مستر کارت آلمان را خوشحال می کند. به دلیل نشت اطلاعات، ارائه دهنده کارت اعتباری 300 یورو می پردازد. با این حال، این پیشنهاد برای همه اعمال نمی شود.

در این زمان های گران قیمت، هر یورو اضافی در کیف شما خوش آمدید. هنگامی که به صندوق پست الکترونیکی خود نگاه می کنید، بسیاری از مشتریان مسترکارت احتمالاً تشویق می شوند: در ایمیلی با موضوع حجیم “پیشنهاد مقایسه ای – نشت داده های ویژه Mastercard Priceless”، ارائه دهنده کارت اعتباری 300 یورو به آنها پیشنهاد می دهد. آنچه در ابتدا شبیه یک کلاهبرداری اینترنتی کلاسیک به نظر می رسد در واقع درست است.

Mastercard به مشتریان 300 یورو می پردازد – در صورت عدم طرح دعوی قضایی

با این کار، مسترکارت می خواهد به عواقب قانونی پایان دهد نشت داده های 2019 مراقبت کرده است. در آن زمان اطلاعات کارت اعتباری 90000 مشتری مسترکارت به صورت آنلاین لو رفت.

300 یورو اگر مشتریان مسترکارت دریافت کنند، باید دریافت کنند شکایت علیه شرکت (منبع: اشپیگل). با این حال، پیشنهاد مسترکارت برای همه کسانی که تحت تأثیر قرار گرفته اند اعمال نمی شود، بلکه فقط برای مشتریان مسترکارت که توسط انجمن اروپایی حفاظت از داده ها (EuGD) نمایندگی شده اند، اعمال می شود. طبق گزارشی که در Frankfurter Allgemeine Zeitung منتشر شده، باید حدود 2000 نفر باشند.

در واقع، مسترکارت حتی 400 یورو برای هر مقایسه پرداخت می کند. گذشته از همه اینها 25 درصد به EuGD می روند. با این حال، هر کسی که تحت تأثیر نشت داده قرار می گیرد و اکنون توسط EuGD نیز نمایندگی می شود، خوش شانس نیست. مشتریان جدید دیگر نمی توانند به تسویه حساب بپیوندند.

نحوه پرداخت با پی پال:

Maestro-Aus به تعویق افتاد؟

با Maestro-Aus اعلام شده، به نظر می رسد Mastercard می خواهد به مشتریان یک دوره مهلت بدهد. عملکرد محبوب در واقع باید در 1 ژوئیه 2023 در آلمان و سایر کشورهای اروپایی محدود شود. با این حال، گزارش ها حاکی از آن است که ویژگی Maestro حتی در برخی موارد می تواند پس از سال 2027 نیز در دسترس باشد.