مایکروسافت در حال ساخت کوتاهی از ویندوز 10 و 11 است: این ویژگی در حال حذف شدن است

با این حال، کاربران ویندوز 10 تا حد زیادی چیزی دریافت نمی کنند. پس از همه، آنها همچنین می توانند از جستجوی Bing مبتنی بر هوش مصنوعی از طریق مرورگر Edge استفاده کنند. نمی توان احساسی را که این مرحله برای آن انجام شده است، از بین برد افراد بیشتری را تشویق کنید تا به ویندوز 11 سوئیچ کنند. به هر حال، مایکروسافت همچنان به طرفداران کورتانا زمان کافی برای آماده شدن برای خاموش شدن دستیار صوتی می دهد.منبع

مایکروسافت برای اطمینان از اینکه این انتقال تا حد امکان روان انجام می شود، نکات و پیشنهادات مرتبط را به کاربران ارائه می دهد:

  • دسترسی به زبان در ویندوز 11: بسیاری از عملکردهای کنترل را می توان مستقیماً از طریق دستورات صوتی کنترل کرد.
  • ربات چت بینگ مجهز به هوش مصنوعی: مایکروسافت همچنین مدتی است که از GPT-4 برای موتور جستجوی خود استفاده می کند، به این معنی که می توان از آن مانند ChatGPT استفاده کرد.
  • Windows Copilot: ابزار هوش مصنوعی جدید مایکروسافت، که قبلاً در بالا ذکر شد، قرار است از ماه ژوئن در نسخه های پیش نمایش ویندوز 11 عرضه شود.

زبان ها:انگلیسی آلمانی

کورتانا است جایگزین مایکروسافت برای سیری اپل یا دستیار گوگل. با فرمان صوتی، کاربران می توانند از این سرویس برای انجام جستجو، وارد کردن قرار ملاقات در تقویم، باز کردن برنامه ها یا انجام سایر دستورات ساده استفاده کنند.

بستر، زمینه:ویندوز، ویندوز 9x

مایکروسافت کورتانا را از ویندوز 10 و 11 حذف می کند

حتی اگر کورتانا توسط بسیاری از کاربران ویندوز نادیده گرفته شود، مایکروسافت نیز از آن آگاه است روند کار روزانه برخی از کاربران با حذف کورتانا تغییر خواهد کرد.

به تازگی، مایکروسافت قبلاً ویندوز 10 را به سایدینگ ارسال کرده است. دیگر به روز رسانی ویژگی های جدیدی برای سیستم عامل محبوب وجود نخواهد داشت. اکنون مرحله بعدی در حال انجام است و یک عملکرد شناخته شده از سیستم عامل به زودی حذف می شود – کاربران ویندوز 11 نیز تحت تأثیر قرار می گیرند.