مایکروسافت در حال ساخت کوتاهی از ویندوز 10 و 11 است: این ویژگی در حال حذف شدن است

مجوز:نسخه کامل

Microsoft Copilot، جانشین غیررسمی کورتانا با پشتیبانی هوش مصنوعی، قرار است اواخر امسال راه اندازی شود. مایکروسافت در ویدیو نشان می دهد که این چه چیزی را ارائه می دهد:

حتی اگر کورتانا توسط بسیاری از کاربران ویندوز نادیده گرفته شود، مایکروسافت نیز از آن آگاه است روند کار روزانه برخی از کاربران با حذف کورتانا تغییر خواهد کرد.

بستر، زمینه:ویندوز، ویندوز 9x

مایکروسافت کورتانا را از ویندوز 10 و 11 حذف می کند

با این حال، کاربران ویندوز 10 تا حد زیادی چیزی دریافت نمی کنند. پس از همه، آنها همچنین می توانند از جستجوی Bing مبتنی بر هوش مصنوعی از طریق مرورگر Edge استفاده کنند. نمی توان احساسی را که این مرحله برای آن انجام شده است، از بین برد افراد بیشتری را تشویق کنید تا به ویندوز 11 سوئیچ کنند. به هر حال، مایکروسافت همچنان به طرفداران کورتانا زمان کافی برای آماده شدن برای خاموش شدن دستیار صوتی می دهد.منبع

به تازگی، مایکروسافت قبلاً ویندوز 10 را به سایدینگ ارسال کرده است. دیگر به روز رسانی ویژگی های جدیدی برای سیستم عامل محبوب وجود نخواهد داشت. اکنون مرحله بعدی در حال انجام است و یک عملکرد شناخته شده از سیستم عامل به زودی حذف می شود – کاربران ویندوز 11 نیز تحت تأثیر قرار می گیرند.