اگر در حال حاضر به دنبال یک تبلت اندرویدی جدید هستید، ممکن است به طور تصادفی با پیشنهاد Lidl روبرو شده باشید که از 7 جولای 2022 معتبر است. از این پس تبلت هوآوی با قیمتی مناسب به فروش می رسد. اساسا، اگر یک نقطه گیر بزرگ وجود نداشت، این معامله خوبی بود.

لیدل تبلت هواوی را بدون خدمات گوگل می فروشد

وقتی تخفیفانی مانند Lidl یا Aldi تبلت های اندرویدی را می فروشند، معمولاً معاملات بسیار خوبی دارند. این مورد در مورد Huawei MatePad T 10s در Lidl نیز وجود دارد از 7 جولای 2022 با قیمت تنها 129 یورو به فروش می رسد. در اینجا شما 4 گیگابایت رم و 64 گیگابایت حافظه داخلی دریافت می کنید. این نسبت به قیمت نادر است. اتفاقا، شما می توانید در فروشگاه آنلاین (به Lidl نگاه کنید) ضربه بزنید. با عضویت در خبرنامه می توانید در هزینه حمل و نقل صرفه جویی کنید. اما باید به یک نکته مهم توجه کنید: این تبلت اندرویدی بدون خدمات و برنامه های گوگل ارائه می شود. از طرف دیگر، اگر هیچ سرویس Google نمی‌خواهید، مطمئناً این پیشنهاد برای شما عالی است.

یعنی، اکنون ممکن است فکر کنید که تبلت اندرویدی هواوی با خدمات و برنامه‌های Google ارائه می‌شود، زیرا هوآوی تبلت‌های HarmonyOS را نیز می‌فروشد که مشخصاً بدون خدمات Google ارائه می‌شوند. اما در مورد این پیشنهاد اینطور نیست. که Huawei MatePad T 10s با اندروید ارائه می شود، اما بدون خدمات و برنامه های Google. بر این اساس، شما نمی توانید از همه برنامه ها استفاده کنید و در بسیاری از سرویس ها محدود شده اید.

با HarmonyOS، همه چیز بسیار واضح تر خواهد بود:

چه جایگزین هایی برای تبلت اندرویدی در Lidl وجود دارد؟

اگر می‌خواهید به همان اندازه ارزان باشد، فقط تب M10 HD (نسل دوم) لنوو زیر سوال می‌رود. این هزینه در آمازون در حال حاضر تنها 116 یورو است (مشاهده در آمازون). همانطور که در بالا ذکر شد، تجهیزات اینجا کمی بدتر است. شما فقط 2 گیگابایت رم و 32 گیگابایت حافظه داخلی دارید. اگر یک تبلت اندرویدی می‌خواهید که بتوانید در چند سال آینده بدون هیچ مشکلی از آن استفاده کنید و به‌روزرسانی‌های نرم‌افزاری را نیز دریافت کند، باید کمی بیشتر روی میز Galaxy Tab A8 سامسونگ بگذارید. تبلت اندروید قیمت 169 یورو (مشاهده در آمازون). هر دو تبلت به برنامه ها و خدمات گوگل دسترسی کامل دارند.