فیلیپس دستگاه های قهوه ساز تمام اتوماتیک درجه یک را با قیمت مقرون به صرفه به فروش می رساند

آنچه باید در مورد دستگاه های قهوه ساز تمام اتوماتیک در نظر بگیرید:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 10/01/2022 00:20

قهوه ساز تمام اتوماتیک فیلیپس EP2231/40 چه چیزی را به شما ارائه می دهد؟

جزئیات فنی در یک نگاه:

اگر به یک دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک جدید نیاز دارید، می توانید یک معامله خوب در فیلیپس دریافت کنید. یک مدل مجهز با آسیاب سرامیکی و کف کن اتوماتیک شیر با قیمت مناسب موجود است. ما جزئیات را برای شما داریم.

دستگاه قهوه ساز فیلیپس با قیمت مناسب

فیلیپس EP2231/40

اگر فقط می خواهید یک قهوه یا اسپرسو خوب از دانه های تازه آسیاب شده به طور منظم بنوشید و نمی خواهید زیاد برای آن هزینه کنید، می توانید به فیلیپس EP2231/40 دستگاه های قهوه تمام اتوماتیک، در حال حاضر تنها با قیمت از سوی سازنده موجود است 328 یورو فروخته می شود (به پیشنهاد فیلیپس مراجعه کنید). برای دریافت قیمت باید کد کوپن را در سبد خرید وارد کنید CF20 وارد. قیمت دستگاه حداقل 380 یورو از سایر خرده فروشان است.

فیلیپس EP2231/40
به جای 379.99 یورو: قهوه ساز تمام اتوماتیک با 3 نوع قهوه، سیستم شیر LatteGo و درجه آسیاب قابل تنظیم به رنگ مشکی پیانو. کد کوپن “CF20” را اعمال کنید و 81.99 یورو پس انداز کنید.

با وجود قیمت پایین، با این دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک فقط برنامه های اولیه را دریافت نمی کنید. این دستگاه می تواند قهوه و اسپرسو را در دوازده قوت مختلف به لطف درجه آسیاب قابل تنظیم آماده کند. علاوه بر این، اگر می خواهید یک قهوه واقعا بزرگ یا کوچک داشته باشید، مقدار آن را می توان به صورت جداگانه تعیین کرد. این دستگاه همچنین می تواند به صورت خودکار کاپوچینو درست کند. کف شیر به لطف کفگیر شیر یکپارچه به طور خودکار اضافه می شود.

بدیهی است که دستگاه و قهوه نیز مشتریان آمازون را متقاعد می کند، زیرا دستگاه از بیش از 2600 بررسی، 4.4 ستاره فوق العاده دریافت می کند. مهمتر از همه، نسبت قیمت به عملکرد فوق العاده، طعم خوب قهوه و تمیز کردن آسان ستایش می شود. با این حال، برخی از مشتریان شکایت دارند که دستگاه با صدای زیاد کار می کند و عمدتا از پلاستیک ساخته شده است.

علاوه بر عملکرد ساده، دستگاه قهوه ساز دارای یک سیستم تمیز کننده کاملاً فکر شده است. کل گروه دم را می توان جدا کرد و سیستم شیر 2 قسمتی به هیچ شیلنگ یا قسمت پنهانی نیاز ندارد و می تواند در عرض چند ثانیه زیر آب جاری تمیز شود. آسیاب سرامیکی عمر طولانی را تضمین می کند و فیلتر آب فقط باید هر 5000 فنجان تعویض شود و از مشکل رسوب زدایی جلوگیری می کند.