فروش خالص دستگاه آشپزخانه کیچن اید با قیمت مناسب

به جای 499.99 یورو RRP: غذاساز با کاسه 3.3 لیتری، سر موتور کج و قدرت 250 وات.

به جای 299.99 یورو RRP: غذاساز بوش با 6 سطح عملکرد، 10 لوازم جانبی و 700 وات. ظرفیت کاسه مخلوط کن 3.8 لیتر می باشد.

با وجود قیمت پایین، غذاساز KitchenAid چشمگیر است. او در یکی است طراحی کلاسیک نگهداری می شود، که یادآور مدل های دهه 1950 است، اما می تواند بسیار بیشتر از زمان مادربزرگ انجام دهد – و هنوز هم کار می کند به طور قابل توجهی ساکت تر. بسته به تنظیمات، غذاساز KitchenAid 5KSM3310X یک دستگاه غذاساز دارد. سرعت بین 40 تا 200 در دقیقه. کاربران می توانند بین عمل کنند ده سطح انتخاب کنید. از طریق درایو مستقیم قدرتمند با حداکثر 0.22 اسب بخار، ورز دادن، هم زدن و مخلوط کردن چالش بزرگی برای دستگاه ایجاد نمی کند.ظرفیت کاسه همزن نیز در 3.3 لیتر مناسب است. علاوه بر این، دستگاه به دلیل ابعاد کوچکتر در مقایسه با دستگاه های معمولی KitchenAid، بسیار بهتر قابل جابجایی است.

پیشنهاد را در نت ببینید

میکسر پایه KitchenAid برای چه کسانی ارزش دارد؟

این دستگاه با قیمت 202.94 یورو در اینجا موجود است به طور موثر با بهترین قیمت قبلی – اما فقط در صورتی که بتوانید کوپن خرید 50 یورویی را در شعبه Netto MD استفاده کنید. آشپزهای علاقه مند به قیمت که دوست دارند از نتتو هم خرید کنند، می توانند با اطمینان ضربه بزنند.

کوپن فروشگاه KitchenAid Classic Mini + 50 یورو

نتتو یک پیشنهاد جذاب برای همه آشپزها و نانوایان آماتور دارد. بقالی در فروشگاه آنلاین خود آن را ارائه می دهد KitchenAid Classic Mini غذاساز تنها با 252.94 یورو با حمل و نقل (مشاهده پیشنهاد در Netto). با آن یکی وجود دارد کوپن خرید 50 یورویی برای تمامی شعب Netto MDکه می توانید برای خریدهای معمولی نیز از آن استفاده کنید. بنابراین شما می توانید این کوپن را به عنوان پول نقد ببینید و به یک کوپن بسیار خوب منجر می شود قیمت موثر 202.94 یورو برای دستگاه غذاساز فرقه هرگز ارزانتر نبوده است. در حال حاضر، ارزان ترین قیمت از سایر خرده فروشان 270.34 یورو است.

کوپن فروشگاه KitchenAid Classic Mini + 50 یورو
آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

آیا ترجیح می دهید یک غذاساز کمی ارزانتر با عملکردهای بیشتر داشته باشید؟ سپس MediaMarkt فقط پیشنهاد مناسب را برای شما دارد:

بوش MUMS2EW30

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 1392/01/15 09:20

غذاسازهای یکپارچهسازی با سیستمعامل KitchenAid در عین حال مدرن و کلاسیک به نظر می رسند. در فروشگاه اینترنتی نتتو در حال حاضر چنین دستگاهی به همراه کوپن خرید 50 یورویی با قیمت موثر درجه یک وجود دارد. ما جزئیات را برای شما خلاصه کرده ایم و توضیح می دهیم که این پیشنهاد برای چه کسانی ارزش ویژه ای دارد.

Net: غذاساز KitchenAid با قیمت مناسب

کوپن شعبه 4 هفته پس از تحویل کالا از طریق ایمیل ارسال می شود و تا 31 مارس 2023 بدون حداقل ارزش خرید قابل بازخرید است.

غذاساز KitchenAid چه چیزی را به شما ارائه می دهد؟

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت در تاریخ 2023/01/15 ساعت 10:31 صبح

بوش MUMS2EW30