Vorwerk 1399 یورو برای Thermomix می خواهد – پول زیادی که هر آشپز آماتوری حاضر به پرداخت آن نیست. شیائومی اکنون ثابت کرده است که می تواند ارزان تر نیز باشد. قیمت جایگزین Thermomix چینی کمتر از نسخه اصلی است. با این حال، طبق استانداردهای شیائومی، غذاساز هوشمند به طرز شگفت آوری گران است.

شیائومی

خوب و ارزان: برند خود Edeka نیز به عنوان شعار شیائومی کاملاً کار می کند. در این کشور، سازنده چینی در درجه اول از طریق نسبت قیمت به عملکرد عالی خود نامی برای خود دست و پا کرده است. در ربات آشپزی هوشمند، جایگزین Thermomix خود شیائومی، عمیقاً در جیب های این شرکت فرو می رود.

شیائومی ربات آشپزی هوشمند را با قیمتی گزاف به آلمان می آورد

برای 1199 یورو غذاساز هوشمند اکنون در آلمان نیز موجود است (به شیائومی مراجعه کنید). شیائومی تنها 200 یورو از Thermomix اصلی کم کرده است. سایر غذاسازهای چند منظوره با اتصال دستور غذا حتی به میزان قابل توجهی ارزان تر هستند – مانند غذای مسیو از Lidl که با قیمت 449 یورو در دسترس است.

ربات آشپزی هوشمند باید بتواند چندین غذا را همزمان آماده کند. (منبع تصویر: شیائومی)

هر دو نسخه اصلی و جایگزین Lidl از نظر ظاهری نمی توانند با ربات آشپزی هوشمند رقابت کنند. رنگ مشکی مات، طراحی مینیمالیستی: غذاساز شیائومی واقعا شیک شده است. اما ربات آشپزی ارزش های درونی نیز برای ارائه دارد: گفته می شود این دستگاه 35 عملکرد را با هم ترکیب می کند. اینها شامل سرخ کردن، خورش، ورز دادن، آبمیوه گیری و حتی شستن است. 3 غذا و 1 سوپ باید همزمان تهیه شود. موتور رلوکتانس قدرت زیادی را با سرعت 40 تا 12000 دور در دقیقه ارائه می کند.

دستور العمل های مناسب (در حال حاضر بیش از 200) از جمله دستورالعمل های گام به گام را می توان در صفحه نمایش 8 اینچی لمسی در نظر گرفته شود.

شیائومی چیزی بیش از گوشی های هوشمند برای ارائه دارد:

جایگزین ترمومیکس در یک نگاه

ربات آشپزی هوشمند برای چین در پایان ماه سپتامبر ارائه شد و اکنون از طریق فروشگاه آنلاین خود شیائومی در آلمان نیز در دسترس است. همانطور که گفتم قیمت 1199 یورو تغییر کرده است. اگر می‌خواهید پول کمتری خرج کنید، می‌توانید غذاساز مناسب را در مرور کلی ما پیدا کنید: Thermomix و جایگزین‌های Bosch، Lidl و Aldi در یک نگاه.