شما باید این هدفون را بشناسید

بدون کابل های درهم یا شکسته، وزن کم و دست آزاد – هدفون بلوتوث مزایای بی شماری دارد. با این حال، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید چیزی را به اشتباه بیاندازید، به شما پیشنهاد می دهند JLab JBuds Air Pro یک ویژگی مبتکرانه: با اپلیکیشن Tile می‌توانید به راحتی هدفون‌های خود را در هر زمان پیدا کرده و پیدا کنید – حتی اگر خاموش یا خارج از محدوده بلوتوث باشند. از طریق برنامه می‌توان زنگ هشدار را در هدفون‌ها فعال کرد و همچنین می‌توانید آخرین مکان شناخته شده را روی نقشه نشان دهید.

JLab JBuds Air Pro (هدفون داخل گوشی)
آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.





منبع

علاوه بر عملکرد مکان، موارد جدید متقاعد کننده هستند JLab JBuds Air Pro با تا 36 ساعت عمر باتری – که تا 9 ساعت از طریق گوشی و تا 27 ساعت از طریق کیس شارژ. به لطف پشتیبانی از بلوتوث چند نقطه ای، حتی می توانید به طور همزمان به چندین دستگاه متصل شوید و به عنوان مثال، بدون نیاز به تغییر تنظیمات بلوتوث، بین موسیقی تلفن همراه و فیلم های رایانه شخصی خود به عقب و جلو بروید.

JLab JBuds Air Pro: هدفون بلوتوث جدید با جعبه شارژ و مجموعه های جایگزین. (منبع تصویر: JLab)

هدفون داخل گوش بی سیم واقعی با بلوتوث 5.1 مشکی. تا 36 ساعت عمر باتری، IP55، عملکرد مکان از طریق برنامه Tile و حالت های مختلف تنظیم.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/08/27 03:18

JBuds Air Pro جدید با عمر باتری کامل

هدفون داخل گوش بی سیم واقعی با بلوتوث 5.1 مشکی. تا 36 ساعت عمر باتری، IP55، عملکرد مکان از طریق برنامه Tile و حالت های مختلف تنظیم.

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 2022/08/27 03:18

JLab JBuds Air Pro (هدفون داخل گوشی)

ویژگی های دیگر عبارتند از:

JBuds Air Pro ارزان را در Saturn بخرید

هدفون جدید JLab: JBuds Air Pro را اکنون در Saturn خریداری کنید. (منبع تصویر: JLab)
فقط هدفون بلوتوث را از گوش خود خارج کردید، سریع آنها را در جایی قرار دادید و دیگر نتوانستید آنها را پیدا کنید؟ اگر این برای شما آشنا به نظر می رسد، اکنون باید JLab JBuds Air Pro را به خاطر بیاورید. ما به شما خواهیم گفت که چه چیزی این گوشی را بسیار خاص می کند و از کجا می توانید هدفون بی سیم واقعی جدید را با قیمت مناسب تهیه کنید.

هدفون

همچنین می توانید از برنامه JLab Sound استفاده کنید تنظیمات اکولایزر مانند JLab Signature، Balanced و Bass Boost، یا حالت صوتی «آگاه باشید» را فعال کنید تا عمداً در موقعیت‌های خاص مانند هنگام دویدن، صدای محیط را از بین ببرید.

اکنون می توانید JLab Jbuds Air Pro را دریافت کنید در Saturn برای قیمت پایین 79.99 یورو با احتساب هزینه حمل و نقل. این قیمت همچنین شامل یک کیف شارژ، سه جفت پد ژل سیلیکونی و یک جفت گوشواره “Cush Fin” است. تمام اطلاعات و جزئیات بیشتر در مورد هدفون را می توانید مستقیماً در Saturn پیدا کنید.