شروع پخش جدیدترین فیلم مارول اعلام شد

شانس از دست رفته است زیرا فیلم پرفروش فعلی مارول “Black Panther: Wakanda Forever” دیگر تا پایان دسامبر به دیزنی + نمی آید. چرا؟ پیش نمایش فعلی شامل فیلم جدید نمی شود. اگر دیزنی برای کریسمس سورپرایز بزرگ تری برنامه ریزی نکند، که بعید است، در این صورت خواهد بود این برای سال 2022 بود.

Disney+ دیگر Black Panther: Wakanda Forever را در ماه دسامبر عرضه نمی کند

آخرین فیلم یک موفقیت کامل برای مارول و دیزنی بود، حتی اگر “فقط” کمی بیش از 820 میلیون دلار در گیشه به دست آورد. برای یادآوری: قسمت اول با چادویک بوزمن که متأسفانه خیلی زود درگذشت، 1.3 میلیارد دلار در سراسر جهان درآمد داشت. اتفاقاً فقط «دکتر استرنج در چند جهان جنون» در MCU حتی از دنباله پلنگ سیاه در سال 2022 موفق‌تر بود – بیش از 955 میلیون دلار به خزانه دیزنی ریخت.

با این حال، تعداد زیادی از طرفداران مارول امیدوار بودند که در دیزنی + تا پایان دسامبر شروع شود. مثلاً از شروع سینما تا پخش «دکتر استرنج در چند جهان جنون» فقط ۴۷ روز گذشت. در نتیجه، شروع آخرین موفقیت مارول بین کریسمس و سال نو کاملاً ممکن بود. الان هیچی ازش در نمیاد اما چه زمانی می‌توان انتظار اولین نمایش در دیزنی پلاس را داشت؟

به روز رسانی از 03 ژانویه 2023: کمی دیرتر از قبل، اما نه آنقدر دیر که می ترسید – Black Panther: Wakanda Forever در دیزنی + شروع می شود از 20 ژانویه 2023 و بنابراین 72 روز پس از اکران در سینما در نوامبر سال گذشته (در دیزنی + تماشا کنید).

اما اخیراً بحث های مکرری نیز مطرح شده است که می توان تصمیم گرفت حتی دیرتر در بهمن ماه شروع شود تا فروش سینما اژدر نشود. بسیار ممکن است، اما در حال حاضر تایید نشده است. در هر صورت، شروع “Black Panther: Wakanda Forever” در دیزنی + هنوز باید وجود داشته باشد. خیلی قبل از 17 فوریه 2023 اتفاق افتادن. این زمانی است که فیلم بعدی MCU – Ant-Man and the Wasp: Quantumania – در سینماها اکران می شود.

انتظار به پایان رسید. آخرین فیلم مارول در دیزنی پلاس در ژانویه شروع می‌شود – بدون هزینه اضافی VIP، مستقیماً به عنوان بخشی از نرخ ثابت پخش معمولی. اگر «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» را در سینما ندیده اید، اکنون این شانس را دارید که این کار را در تلویزیون انجام دهید.

نگاهی دیگر به گذشته: ثور 4 64 روز به دیزنی، شانگ چی 70 روز و Eternals 68 روز زمان برد. بنابراین: نباید حداکثر تا اواسط ژانویه باشد. اگر ممکن است تایپ کنیم: جمعه 14 یا 21 ژانویه اگر دیزنی تصمیم بگیرد درست قبل از آخر هفته شروع به کار کند، قابل تصور است.

Black Panther: Wakanda Forever استودیو مارول | تیزر رسمی

اولین پیش بینی در تریلر وجود دارد:

مقاله اصلی:

دسترسی به اصطلاح VIP که با آن مشتریان دیزنی + می توانند با پرداخت هزینه اضافی فیلم را زودتر ببینند، دیگر در دسترس نخواهد بود. این ابزار برای افزایش فروش فقط گاهی در طول همه‌گیری کرونا مورد استفاده قرار می‌گرفت و دیگر در دیزنی پلاس استفاده نمی‌شود. وقتی “پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه” در دیزنی + شروع می شود، ممکن است در پایان دسامبر متوجه شویم، زمانی که فیلم ها و سریال های جدید ژانویه اعلام می شود. اگر موفقیت مارول هنوز وجود نداشته باشد، احتمالاً تا فوریه نخواهد بود.منبع

روی موضوع:

پخش جریانی زودتر با هزینه ای مستثنی شده است