سامسونگ در سال های اخیر به ارتقای تلفن های همراه کلاس A ادامه داده است و اکنون می خواهد طراحی گلکسی A54 را بهینه کند. طبقه متوسط ​​سامسونگ به طرز گیج کننده ای شبیه به گوشی های برتر برتر خواهد بود.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy A54 با طراحی Galaxy S23

از نظر بصری، کلاس گلکسی A و کلاس گلکسی S همیشه تفاوت قابل توجهی داشته اند، به طوری که همه می توانند مستقیماً ببینند که از کدام گوشی هوشمند استفاده می شود. این در سال آینده تغییر خواهد کرد. یعنی حتی قبل از معرفی گلکسی A54 طرح نهایی فاش شد. به سختی چیزی در جلو تغییر می کند. شما همچنان یک صفحه نمایش مسطح با حاشیه های نسبتاً گسترده دارید. قسمت پشتی تعیین کننده تر است، جایی که سامسونگ طراحی گلکسی A54 و گلکسی S23 را با دوربین های بیرون زده گلکسی اس 22 اولترا (تست) اتخاذ کرده است.

در نگاه اول، دیگر نمی‌توانید تشخیص دهید که گلکسی A54 است یا گلکسی S23 گران‌تر، کدام یک طراحی بسیار مشابهی دریافت می کند. همه گوشی‌های هوشمند جدید کلاس A و کلاس S از این طراحی دوربین جدید بهره می‌برند، حتی اگر به یک دسته گوشی هوشمند تعلق نداشته باشند. تنها با بررسی دقیق تر متوجه خواهید شد که پشت گلکسی A54 احتمالا از پلاستیک ساخته شده است نه شیشه. همچنین، فریم می تواند از پلاستیک به جای آلومینیوم ساخته شود.

طراحی در اصل از Samsung Galaxy S22 Ultra آمده است:

سامسونگ گلکسی A54 به زودی عرضه می شود

برای سامسونگ گلکسی A54 نیازی نیست خیلی منتظر بمانیم. گفته می شود این گوشی هوشمند دو ماه زودتر از گلکسی A53 ارائه می شود. انتظار می رود در ژانویه 2023 عرضه شود. علاوه بر این، قبلاً اعلام شده بود که گلکسی A54 یک دوربین جدید 50 مگاپیکسلی و یک باتری بزرگتر خواهد داشت. علاوه بر این، دوربین عمق غیر ضروری باید حذف شود، که توسط این نشت طراحی تایید می شود. “فقط” یک دوربین سه گانه نصب شده است. این باعث می شود که سامسونگ گلکسی A54 دوباره واقعا جالب باشد.