گلکسی S23 سامسونگ باید زودتر از حد انتظار ظاهر شود. بر اساس گزارشات از کره جنوبی، این شرکت ترجیح می دهد این گوشی هوشمند را چند هفته دیگر معرفی کند. آیفون 14 می تواند با تغییر برنامه ارتباطی داشته باشد – اما خود سامسونگ نیز چیزی برای جبران دارد.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S23 ممکن است زودتر ظاهر شود

طبق گزارش ها، سامسونگ نقشه راه عرضه اولیه سری گلکسی اس 23 را با شرکای خود به اشتراک گذاشته و قطعات مورد نیاز برای ساخت آن را سفارش داده است (منبع: ETNews). از اینجا می توان خواند که گروه دارای یک تاریخ شروع کمی زودتر از آنچه سری گلکسی اس 22 هدف آن است. این گوشی ها در 9 فوریه 2022 رونمایی شدند و در 25 همان ماه به فروش رسیدند.

سامسونگ می‌تواند با جانشین‌های این خودرو کار کند اوایل یا اواسط ژانویه 2023 پرده را در یک رویداد Unpacked بردارید. انتظار می رود در اواخر ژانویه یا اوایل فوریه، تلفن های همراه گلکسی اس 23 عرضه شود. فقط خود سامسونگ می‌داند که آیا این تاریخ‌ها به همان اندازه‌ای که در حال حاضر حدس می‌زنیم دقیق هستند یا خیر.

در مورد دلایل انتشار احتمالی زودتر، کره جنوبی می گوید که سامسونگ دیگر نمی خواهد میدان را به آیفون 14 بسپارد. به خصوص آیفون 14 پرو با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده است، که سامسونگ در تلاش است با گلکسی اس 23 اولترا آن را تغییر دهد.

علاوه بر طراحی اصلاح شده که بیشتر به سمت ظاهر مدل های Ultra گرایش دارد، می توان حدس زد که گوشی های هوشمند گلکسی اس 23 دارای باتری کمی بزرگتر باشند. ما خواهیم فهمید که چه چیز دیگری در هفته ها و ماه های آینده تغییر خواهد کرد.

در اینجا چیزی است که ما در مورد Galaxy S23 Ultra فکر می کنیم:

Galaxy S23: جبران پس از کلاهبرداری GOS

خود سامسونگ چیزی برای جبران با طرفداران دارد. در گلکسی S22 “سرویس بهینه سازی بازی” داخلی توجه منفی را به خود جلب کرد، که بسیاری از برنامه ها را کندتر کرد. سامسونگ مجبور شد با تحقیقاتی در کره جنوبی روبرو شود. سپس برنامه ترمز با یک به روز رسانی حذف شد – و حتی نباید در Galaxy S23 ظاهر شود.