وضعیت اقتصادی در بسیاری از کشورها بدتر شده است. تورم بالا همه چیز را گران می کند. اپل نمی‌خواهد از حاشیه سود بالا چشم‌پوشی کند و به همین دلیل قیمت مدل‌های آیفون 14 خود را در این کشور به شدت افزایش داده است. پیش از این گمان می رفت که سامسونگ قیمت گوشی های هوشمند گلکسی اس 23 را نیز افزایش دهد. گفته می شود که شرکت کره جنوبی در یک دوراهی واقعی قرار داشته است. با این حال، طبق آخرین اطلاعات راه حلی پیدا کرد. قیمت ها در مقایسه با گوشی های Galaxy S22 بدون تغییر باقی می مانند (منبع: SamMobile).

این منجر به قیمت های زیر می شود:

  • سامسونگ گلکسی اس 23: 849 یورو
  • سامسونگ گلکسی اس 23 پلاس: 1049 یورو
  • Samsung Galaxy S23 Ultra: 1249 یورو

چه چیز دیگری در سال 2023 در انتظار شماست:

سامسونگ گلکسی اس 23 همچنان با 128 گیگابایت

آنچه برای شما مشتریان خوب است برای سامسونگ نیز بد است، زیرا حاشیه برای هر گوشی هوشمند کاهش می یابد. زیرا سامسونگ برای تک تک قطعات و تولید باید کمی بیشتر بپردازد. بنابراین سامسونگ تورم را با هزینه خود جبران می کند. این دقیقا همان کاری است که گوگل با گوشی های پیکسل 7 انجام داد. از طرف دیگر اپل به سادگی از افزایش قیمت عبور می کند. اینجاست که مشتریان مدام ضربه می زنند. در سامسونگ، افزایش قیمت احتمالاً بسیار انتقادی تر دیده می شود.

در ابتدا انتظار می رفت که سامسونگ فضای ذخیره سازی پایه گلکسی اس 23 را روی 256 گیگابایت قرار دهد که در مقایسه با نسل قبلی خود دو برابر فضای ذخیره سازی داخلی را در اختیار شما قرار دهد. به آن نمی رسد. احتمالاً برای صرفه جویی در هزینه ها، نسخه 128 گیگابایتی نسخه پایه است. انتظار می‌رود که گوشی‌های همراه جدید در ماه فوریه معرفی شوند.