سامسونگ گاهی اوقات باتری‌های بزرگ‌تری را در گوشی‌های هوشمند گلکسی اس 23 نصب می‌کند تا به زمان طولانی‌تری دست یابد. اما این تنها معیاری نیست که این شرکت در حال برنامه ریزی است. بر اساس اطلاعات جدید، سامسونگ همچنین می‌خواهد حالت جدیدی را ادغام کند که به شما این امکان را می‌دهد که آیا می‌خواهید عمر باتری را افزایش دهید یا خیر. این نباید هیچ ضرر عمده ای در استفاده روزمره داشته باشد.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S23 حالت جدید صرفه جویی در انرژی دریافت می کند

سامسونگ حداقل باتری های کمی بزرگتر را در گلکسی S23 و S23 Plus نصب خواهد کرد. گفته می شود گلکسی اس 23 اولترا همچنان دارای باتری 5000 میلی آمپر ساعتی خواهد بود. برای اینکه عمر باتری همه گوشی های هوشمند بهتر باشد، نه تنها پیشرفت های معمولی در سخت افزار وجود دارد، یعنی پردازنده اقتصادی تر و نمایشگر کم مصرف تر، بلکه یکی حالت عملکرد جدید “نور”.:

در این حالت عملکرد “سبک” گوشی های هوشمند گلکسی S23، عمر باتری و خنک کننده در اولویت قرار دارند. به گفته این منبع، چیزی که در ابتدا به عنوان یک مداخله بزرگ در عملکرد گوشی هوشمند به نظر می رسد، نباید بد باشد. دقیقا برعکس قضیه است. عملکرد نسبتاً کاهش یافته است که نباید تأثیر محسوسی در استفاده از تلفن هوشمند داشته باشد. در نتیجه بازده انرژی باید به طور قابل توجهی بهتر شود.

در پایان، می‌توانید خودتان تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید عملکرد کامل گلکسی S23 را داشته باشید یا عمر باتری بیشتر را ترجیح می‌دهید. ما آن را رد نمی کنیم این عملکرد برای مدل های قدیمی تر نیز اجرا خواهد شد. طبق اطلاعات فعلی، ابتدا باید بخشی از نسخه جدیدتر One UI برای Galaxy S23 باشد.

آنچه با Android 13 در تلفن های سامسونگ شما تغییر می کند:

سامسونگ اندروید 13 و One UI 5.0 را معرفی کرد

Samsung Galaxy S23 Ultra به ویژه خوب خواهد بود

در حالی که هیچ نوآوری عمده ای برای گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس انتظار نمی رود، گلکسی اس 23 اولترا با دوربین جدید و سایر پیشرفت های سخت افزاری باید به یک پرنده واقعی تبدیل شود. به گفته یک منبع آگاه، سامسونگ پنج سال است که چنین تلفن همراه رده بالایی ندارد. این ارائه در اوایل سال 2023 انتظار می رود. قرار است در ژانویه اتفاق بیفتد. با فرض ریتم عادی، فوریه واقع بینانه تر است.