Jackery یکی از معروف ترین تولید کنندگان ژنراتور خورشیدی است. در CES 2023، این شرکت اکنون یک چادر ارائه کرده است. در ابتدا خسته کننده به نظر می رسد، اما ارزش زیادی به تعطیلات کمپینگ بعدی شما می بخشد.

Jackery LightTent-AIR با سلول های خورشیدی نشان داده شده است

جکری در CES 2023 جایزه نوآوری را برای LightTent-AIR دریافت کرد. در واقع، چادر تقریباً یک انقلاب کوچک است. نه تنها باد کردن آن آسان است و به گفته سازنده، عایق خوبی ارائه می دهد، بلکه می تواند با سلول های خورشیدی در طرفین امتیاز کسب کنید. این بدان معنی است که برق می تواند هنگام کمپینگ تولید شود و در باتری ذخیره شود یا به طور مستقیم استفاده شود.

هنگامی که سلول های خورشیدی LightTent-AIR باز می شوند به عنوان یک سایبان از هر دو طرف عمل می کنند، اما در صورت بسته شدن نیز می توانند انرژی تولید کنند. از آنجایی که سلول های خورشیدی در دو طرف بلند نصب می شوند، می توان انرژی زیادی تولید کرد. اقدامات احتیاطی مختلف باید اطمینان حاصل کند که می توانید با خیال راحت بخوابید.

Jackery به خاطر ایده‌های نوآورانه‌اش و با LightTent-AIR در واقع شناخته شده است یک انقلاب کوچک چادری آغاز شده. این شرکت همچنین در مورد ژنراتورهای خورشیدی تجدید نظر کرده است و نه تنها می خواهد به انرژی خورشیدی تکیه کند، بلکه از نیروی باد نیز استفاده می کند. اگر سایر سازندگان این چادر را مثال بزنند و ایده های مشابهی را اجرا کنند، تعجب نخواهیم کرد. سلول های خورشیدی تقریباً استاندارد در کمپینگ ها هستند.

ما نگاهی دقیق تر به ژنراتور خورشیدی Jackery انداختیم:

قیمت و موجودی Jackery LightTent-AIR

در حال حاضر مشخص نیست Jackery LightTent-AIR چه زمانی ظاهر می شود و قیمت آن چقدر خواهد بود. اما قطعاً این سرگرمی ارزان نخواهد بود، زیرا سلول های خورشیدی به تنهایی باید بیش از 1000 یورو قیمت داشته باشند. باتری و خود چادر هم هست. ما در مورد یکی صحبت می کنیم چادر لوکس به ارزش چندین هزار یورو، که به نسبت گران است. اما سطح راحتی نیز بسیار بالاست. ما مراقب چادر جکری هستیم.