ما آلمان را بلافاصله پس از اتحاد مجدد می نویسیم. فیلمی وارد سینماها می شود و تبدیل به یک کالت مطلق می شود. نام او مانتا مانتا است. بیش از 30 سال بعد، عاقبت بی وقفه پخش می شود. تریلر اول طعم اول را می دهد و ثابت می کند که تیل شوایگر جدی است و کارها را به نصف انجام نمی دهد.

در واقع، هیچ کس انتظار نداشت دنباله ای برای چنین “کلاسیک” یا، صادقانه بگویم، شاید به آن نیاز داشته باشد، اما اکنون در راه است. “مانتا مانتا – قسمت دوم” در واقع در سینماهای آلمان سال آینده. در حال حاضر در 30 مارس 2023 باید تا الان باشه به هر حال، سال ها است که در مورد Manta Manta 2 گمانه زنی هایی وجود دارد.

Manta Manta 2: تیزر تریلر شما را بیشتر می خواهد

اولین سلام از آشپزخانه تولید اکنون با تیزر تریلر فیلم جدید. اما این سرگرمی هنوز چیز زیادی ارائه نمی دهد. به هر حال، برتی (تیل شوایگر) و اوشی (تینا رولند) را می بینیم که دوباره مقابل دوربین قرار می گیرند. اما فرزندان نیز به آنها می پیوندند و از وسیله نقلیه ناشناخته بالای سرشان شگفت زده می شوند. البته، خبره ها فوراً او را شناختند، اوپل مانتا با بدنه پهن ماتیگ از قسمت اول تنظیم شد – غازهای خالص.

Manta Manta قسمت دوم – تریلر آلمانی

گروه ستاره های سینمای آلمان گرد هم می آیند

بلکه نمی‌خواهیم طرح را فاش کنیم. اما وقتی مشخص شد: تیل شوایگر به معنای تجارت است. برای قسمت دوم او نقش کارگردان را نیز بر عهده می گیرد و نه تنها شخصیت هایی را که قبلاً می شناسیم گرد هم می آورد، مثلاً علاوه بر تینا رولند، شخصیت هایی نیز وجود خواهد داشت. مایکل کسلر در نقش امضای خود از “کلوسی” وجود داشته باشد، بلکه تعداد زیادی ستاره دیگر نیز وجود دارد. دختران شوایگر، اما و لونا، و همچنین موریتز بلیبترئو، ووتان ویلک مورینگ، نیلام فاروق، اکسل اشتاین و حتی لوکاس پودولسکی و فرانک بوشمن را باید به طور خلاصه دید. به طور خلاصه: اشراف سینمای کنونی آلمان حول ماشین فرقه دهه 1980 جمع می شوند.

کلاسیک از سال 1991:

آیا این ترکیب در بین مردم طنین انداز می شود و آیا فیلمی درباره خودرویی که امروزه تقریباً فراموش شده است هنوز کار می کند؟ تیل شوایگر و گروهش می خواهند بدانند و آن را در بهار 2023 به ما ثابت کنند – موفق باشید.