خرید وسوسه انگیز ارزان در آمازون (روز اول)

بنابراین، سامسونگ از خرده فروشانی مانند MediaMarkt که گلکسی A53 در حال حاضر با قیمت کاهش یافته 343.70 یورو عرضه می شود، کمتر فروش می کند (به MediaMarkt مراجعه کنید). از طرف دیگر، در حال حاضر می توانید Galaxy A52s را حتی ارزان تر تهیه کنید.

چه چیزی سامسونگ گلکسی A53 را متمایز می کند؟

اما معایبی هم دارد. گوشی هوشمند دیگر هیچ گونه لوازم جانبی ندارد. شما باید خودتان یک منبع تغذیه بخرید. همچنین دیگر یک فیلم محافظ روی نمایشگر وجود ندارد. اتصال جک 3.5 میلی متری نیز وجود ندارد. هر کسی که بتواند از پس آن بربیاید، معامله بسیار خوبی را در اینجا انجام می دهد. به همین دلیل است که گلکسی A52s 5G هنوز یک جایگزین قوی است که همچنین کمی ارزان‌تر است.

اساساً آنچه با Samsung Galaxy A53 5G دریافت می کنید (تست). گوشی هوشمند میان رده عالی. این صفحه نمایش بزرگ، روشن و AMOLED با رزولوشن بالا 120 هرتز، پردازنده سریع، رم و حافظه داخلی فراوان و دوربین عالی دارد. باتری نسبت به مدل قبلی به 5000 میلی آمپر ساعت افزایش یافته است و این گوشی هوشمند مانند برادران گران قیمت خود ضد آب است. ضمانت بروزرسانی پنج ساله نیز وجود دارد. به خصوص در حال حاضر با کاهش قیمت، گوشی هوشمند به شدت جذاب می شود.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع به روز رسانی از 12 ژوئیه 2022: آمازون سامسونگ گلکسی A53 را در رنگ های مختلف به فروش می رساند فقط 307 یورو (مشاهده در آمازون).

مقاله اصلی:

سامسونگ گلکسی A53 5G به تازگی وارد بازار شده است، اما قیمت گوشی هوشمند جدید در حال حاضر به شدت کاهش یافته است. در آمازون، این گوشی هوشمند به عنوان بخشی از Prime Day بسیار ارزان در دسترس است.

کاهش قیمت سامسونگ گلکسی A53 5G

Samsung Galaxy A53 5G و A33 5G: برجسته ارائه شده است

با گلکسی A53 5G، سامسونگ در آوریل 2022 یک گوشی میان رده را عرضه کرد. با قیمت خرده فروشی توصیه شده 449 یورو، این گوشی هوشمند به طور قابل توجهی گرانتر از مدل قبلی خود، گلکسی A52 است، زیرا این بار فقط نسخه 5G وجود دارد. اما این مهم نیست، زیرا تنها چند هفته پس از عرضه به بازار، خود سامسونگ در یک کمپین قیمت را به میزان قابل توجهی کاهش داد. شما در حال حاضر پرداخت می کنید برای گوشی هوشمند جدید فقط 339 یورو (به سامسونگ نگاه کنید). این تبلیغات تا 27 ژوئن 2022 ادامه دارد.