اگر در حال حاضر به دنبال یک گوشی هوشمند ارزان اما خوب سامسونگ هستید، پس باید فردا نگاهی به Lidl بیندازید. در شعب تخفیفان گلکسی A13 با باتری بزرگ با قیمتی بسیار جذاب به فروش می رسد.

Lidl سامسونگ گلکسی A13 را به قیمت 129 یورو به فروش می رساند

قیمت 129 یورو برای سامسونگ گلکسی A13 بسیار عالی است. در آمازون، در حال حاضر باید حدود 160 یورو بپردازید (به آمازون نگاه کنید). فروشندگان دیگر چیزهای بیشتری می خواهند. بنابراین Lidl به وضوح همه خرده فروشان را در اینجا شکست می دهد. بر این اساس، گوشی هوشمند می تواند به سرعت از بین برود. ما فرض می کنیم که اینطور است مثل همیشه، فقط تعداد محدودی گوشی هوشمند در هر شعبه خواهد داد.

سامسونگ گلکسی A13 یک گوشی هوشمند سطح پایه قوی است، اما ویژگی های بیشتر یک تلفن همراه میان رده را دارد. با قیمت 140 یورو، در غیر این صورت هیچ وضوح FHD یا دوربین 50 مگاپیکسلی وجود ندارد. اما تلفن همراه سامسونگ آن را دارد و عکس‌ها حتی قابل استفاده هستند. حسگر اثر انگشت نیز برای ورود سریع وجود دارد. البته از دیگر ویژگی های آن می توان به باتری بزرگ 5000 میلی آمپر ساعتی اشاره کرد که کارکرد طولانی مدت را تضمین می کند. حافظه داخلی 64 گیگابایتی با استفاده از کارت microSD قابل افزایش است. در آمازون به Samsung Galaxy A13 4.1 از 5 ستاره می دهد. در مجموع، یک تلفن همراه محکم با قیمت پایین.

گوشی‌های هوشمند ارزان قیمت سامسونگ در سال‌های اخیر بهتر و بهتر شده‌اند و اگر تقاضای زیادی ندارید و می‌خواهید در هزینه خود صرفه‌جویی کنید، اکنون همه نیازها را برآورده می‌کنند. گلکسی A13 که از Lidl در دسترس است، دقیقاً چنین گوشی هوشمندی است از 21 نوامبر فقط 129 یورو فروخته می شود. این یک پیشنهاد محلی در شعب Lidl است و قبلاً در بروشور جدید ذکر شده است:

در Lidl می توانید Samsung Galaxy A13 را از 21 نوامبر 2022 با قیمت 129 یورو تهیه کنید. (منبع تصویر: GIGA)