موتورولا به آرامی اما مطمئنا در حال تبدیل شدن به یکی از جالب‌ترین تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند است و می‌تواند جایگزینی واقعی برای سامسونگ و شیائومی شود. موتورولا با Moto X40 عضلات خود را منعطف می کند و همچنین پیش نمایش خوبی از آنچه از تولیدکنندگان دیگر انتظار می رود ارائه می دهد.

Motorola Moto X40 بسیار قدرتمند است

موتورولا قبلاً نشان داده است که این شرکت چه کاری می تواند با Edge 30 Ultra انجام دهد. با Moto X40، که احتمالاً در اروپا با نام Edge 40 Pro ظاهر می شود، اکنون باید از نظر عملکرد نیز در بالای قفسه باشد. «مدیر کل» تجارت تلفن همراه اکنون با انتشار بنچمارک AnTuTu از گوشی هوشمند جدید با اسنپدراگون 8 نسل 2 و تایید عملکرد بسیار بالای پردازنده، در Weibo شور و هیجانی ایجاد کرده است. با بیش از 1.3 میلیون امتیاز، تراشه از بین رفته است 30 درصد سریعتر از نسل قبلی خود (منبع: ithome).

عملکرد بالای پردازنده جدید کوالکام باید تأثیر بسیار مثبتی بر عملکرد بسیاری از گوشی های هوشمند با سطوح بسیار سفارشی شده داشته باشد. موتورولا، و همچنین بسیاری از سازندگان دیگر مانند سامسونگ، باید به طور گسترده از این بهره ببرند. اخیراً مشخص شد که سامسونگ گلکسی اس 23 اولترا نیز حتی در مقایسه مستقیم با نسل قبلی خود جهش بزرگی در عملکرد خواهد داشت. در سطح آیفون فعلی در حال کار است. اغلب تفاوت در عملکرد خیلی زیاد نیست.

موتورولا با اولین دوربین 200 مگاپیکسلی در یک گوشی هوشمند هیجان ایجاد کرده است:

Motorola Moto X40: هنوز جزئیات زیادی وجود ندارد

بنابراین، موتورولا با Moto X40 یک گوشی هوشمند رده بالای واقعی را ارائه خواهد کرد که نه تنها عملکرد بسیار زیادی را ارائه می دهد، بلکه طراحی منحصر به فردی را نیز ارائه می دهد. قرار است این اولین گوشی هوشمند تاریخ باشد نمایشگر چهار لبه داشته باشید، که از چهار طرف گرد است. تلفن همراه قبلاً هنگامی که توسط مرجع صدور مجوز خاموش شد، عکس گرفته شده بود. این جالب خواهد بود که ببینیم این گوشی در شرایطی که اساسا فقط یک نمایشگر را در دست دارید، به صورت روزانه چگونه کار می کند.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.