در واقع گلکسی S23 معمولی در مسیر درستی قرار داشت. سامسونگ به تلفن همراه برتر صفحه نمایش بسیار روشن تر، باتری بزرگتر داده است و در مورد تجهیزات نیز کم نگذاشته است – حداقل این چیزی است که بسیاری فکر می کردند. در واقع گفته می شود که سامسونگ تفاوت قاطعی در حافظه ایجاد می کند. این را حتی نمی توان با نسخه تعیین کرد، بلکه فقط با توجه به اندازه حافظه. که Samsung Galaxy S23 128GB یعنی می شود حافظه قدیمی UFS 3.1، در حالی که تمام نسخه های دیگر از 256 گیگابایت به حافظه UFS 4.0 مجهز هستند (منبع: SamMobile).

کاملاً ممکن است که دقیقاً به همین دلیل است که باید یک کمپین جدید برای پیش‌سفارش وجود داشته باشد. اگر سامسونگ گلکسی اس 23، اس 23 پلاس یا اس 23 اولترا را خریداری کنید، دو برابر فضای ذخیره سازی رایگان یا قیمت نسخه ذخیره سازی ارزان تر دریافت می کنید. مخصوصاً با گلکسی S23، قطعاً باید حافظه را دوبرابر کنید تا دستگاه سریع‌تری داشته باشید.

مشکل این است که تنها گلکسی اس 23 با 128 گیگابایت و حافظه کندتر ارائه می شود. Galaxy S23 Plus و S23 Ultra باید فقط با 256 گیگابایت حافظه داخلی دادن. و گلکسی اس 23 با 256 گیگابایت حافظه ذخیره سازی سریع تری نیز دارد. بنابراین سامسونگ ارزان‌ترین Galaxy S23 را به میزان قابل توجهی از جذابیت کمتری می‌کشد و احتمالاً بسیاری از علاقه‌مندان را تشویق می‌کند تا پول بیشتری را برای نسخه بهتر همان گوشی هوشمند خرج کنند. حافظه UFS 4.0 تقریباً دو برابر سریعتر است و یک نسخه پشتیبان خوب اگر قصد استفاده از گوشی را برای سالیان متمادی دارید.

Samsung Galaxy S23 Ultra باید با دوربین ویژه امتیاز بگیرد: