تعویض ماشین، خرید و فروش

اما به یاد داشته باشید: اگر می خواهید قفل تمام تروفی ها و دستاوردها را باز کنید، باید 10 ماشین را همزمان در گاراژ خود برای یک دستاورد داشته باشید.

ابتدا تمام ماشین هایی که می توانید بخرید به شما نشان داده می شود. با L2/LT (PS/Xbox) و R2/RT (PS/Xbox) می‌توانید بر اساس قیمت، نام مدل، رتبه‌بندی و سازنده مرتب‌سازی کنید.

با R1/RB به برگه «فروش» در گاراژ NfS Unbound می روید.  (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
با R1/RB به برگه «فروش» می روید. (منبع تصویر: Screenshot GIGA)

شما همچنین می توانید وسیله نقلیه خود را در رویدادها انتخاب کنید. قبل از شروع مسابقه از شما سوال می شود که از کدام ماشین می خواهید استفاده کنید. با این حال، این تنها در صورتی اتفاق می‌افتد که شما یا مالک چندین وسیله نقلیه در یک مرحله باشید یا ماشین شما در جهان باز سطح متفاوتی از رویداد داشته باشد.

خرید و فروش خودرو

همانطور که شما ماشین فروخته شده، متاسفانه تا حدودی پنهان است در در همان منو باید به تب “فروش” با R1/RB (PS/Xbox) بروید. اکنون می توانید خودرویی را که می خواهید بفروشید انتخاب کنید.

در Need for Speed ​​Unbound مطمئناً می توانید اتومبیل های خود را بفروشید، وسایل نقلیه جدید بخرید و اتومبیل های خود را تغییر دهید. با این حال، بازی دقیقا توضیح نمی دهد که چگونه این کار می کند. در ادامه توضیح می دهیم که هر سه فرآیند در بازی چگونه کار می کنند و باید به چه مواردی توجه کنید.

ماشین ها را عوض کنید

رهایی:02.12.2022