اگر مشکلی با آن ندارید، یک نرخ ثابت تمام شبکه و 15 گیگابایت در شبکه بسیار سریع و توسعه‌یافته Vodafone به مدت 12 هفته کاملاً رایگان و بدون حداقل مدت دریافت می‌کنید.

این تبلیغات واقعا عالی است، اما فقط برای چند هفته معتبر است و Vodafone می تواند آن را از قبل در هر زمانی پایان دهد. هر کس علاقه مند است نباید زیاد درنگ کند. از آنجایی که این یک تعرفه پیش پرداخت است که می توان آن را در هر زمان لغو کرد، به هر حال ریسک نمی کنید. البته قبل از رزرو باید به نکات زیر توجه کنید:

 • هیچ بررسی اعتباری وجود ندارد، اما هنگام رزرو تعرفه باید مشخصات بانکی خود را ارائه دهید، حتی اگر فقط می خواهید از 12 هفته رایگان استفاده کنید. اگرچه CallYa Digital هنوز یک تعرفه از پیش پرداخت شده است، قیمت پایه آن بدهکار است با بدهی مستقیم. این مزیت را دارد که مجبور نیستید به طور فعال اعتبار خود را افزایش دهید.
 • همانطور که از نام آن پیداست، CallYa Digital یکی است تعرفه کاملا دیجیتال. خدمات مشتری تلفنی وجود ندارد، فقط امکان تماس با ارائه دهنده از طریق برنامه MeinVodafone، WhatsApp یا چت سرویس Vodafone وجود دارد.

تعرفه تلفن همراه پیش‌پرداخت CallYa Digital از Vodafone نوید حداکثر انعطاف‌پذیری را با قیمت ثابت پایین می‌دهد: برای 20 یورو به مدت چهار هفته، نرخ ثابت تمام شبکه و پیامک و 15 گیگابایت حجم داده LTE/5G با حداکثر 500 مگابیت بر ثانیه دریافت می‌کنید. Vodafone نه تنها اینترنت موبایل بسیار سریع را با قیمت منصفانه به مشتریان خود ارائه می دهد، بلکه حداکثر انعطاف پذیری را نیز ارائه می دهد. تعهد قراردادی وجود ندارد. همچنین می‌توانید تعرفه را در هر زمان در پایان یک دوره صورت‌حساب تا 15 ماه متوقف کنید و در دسترس باقی بمانید.

مزایای تعرفه در یک نگاه:

 • شبکه: Vodafone
 • همه نت و اس ام اس نرخ ثابت
 • 15 گیگابایت LTE/5G-حجم داده ها تا 500 مگابیت بر ثانیه
 • رومینگ اتحادیه اروپا گنجانده شده است
 • 20 یورو به مدت چهار هفته
 • 60 یورو اعتبار: کد کوپن BONUS60 در فرآیند سفارش وارد کنید
 • 10 یورو هنگامی که شماره تلفن خود را با خود می برید، اعتبار اولیه اضافی اضافه کنید
 • بدون قیمت اتصال
 • پیشنهاد معتبر تا 14.12.2022

Vodafone CallYa Digital 12 هفته رایگان: آیا چیزی وجود دارد؟

اگر می خواهید شبکه 5G را از Vodafone آزمایش کنید، در حال حاضر این فرصت را دارید که یک پیشنهاد برتر مطلق را با خود داشته باشید. Vodafone برای تعرفه پیش پرداخت “CallYa Digital” به شما اعتبار 60 یورو می دهد. این به شما امکان می دهد به مدت 12 هفته با سرعت 500 مگابیت بر ثانیه تماس بگیرید، پیام های متنی ارسال کنید و وب گردی کنید. ما تمام جزئیات کمپین را فاش می کنیم.

Vodafone CallYa Digital: 60 یورو رایگان

در آستانه جمعه سیاه، پیشنهادات در حال انباشته شدن است، اما این کمپین Vodafone یک موفقیت واقعی است: هرکسی که حداکثر تا 14 دسامبر 2022 در مورد تعرفه پیش پرداخت دیجیتالی صرفاً دیجیتالی “CallYa Digital” تصمیم بگیرد، یک هدیه دریافت خواهد کرد. 60 یورو این به شما امکان می دهد تا 12 هفته کاملاً رایگان از تعرفه استفاده کنید. به سادگی کد کوپن را وارد کنید BONUS60 در فرآیند سفارش در صفحه کمپین.