اگر تبلت می‌خواهید، اغلب به سراغ iPad می‌روید. اما در آینده سامسونگ می تواند اولین انتخاب باشد. این امر با نوآوری امکان پذیر شده است که سازنده لوازم الکترونیکی اکنون در آستانه نمایشگاه CES 2023 ارائه کرده است. در مقابل، حتی مدرن ترین آیپد نیز مانند یک یادگار فناوری به نظر می رسد.

سامسونگ الکترونیکس

در واقع نمایشگاه فناوری CES 2023 تا چند روز دیگر آغاز می شود. با این حال، تولیدکنندگان لوازم الکترونیکی در حال حاضر با اعلامیه‌های جدید در آینده از یکدیگر پیشی گرفته‌اند و تلاش می‌کنند تا در کانون توجه قرار گیرند. یکی از آنها: سامسونگ.

سامسونگ Slidable را در CES 2023 به نمایش گذاشت

بخش نمایشگر این شرکت بزرگ اکنون مایل است “آینده دستگاه های تلفن همراه هوشمند” را ارائه دهد. برای سامسونگ این موارد عبارتند از: اسلایدبل ها. صفحه نمایش های تاشو در حال حاضر چیزی از گذشته برای کره جنوبی است. زیرا نسل جدید نمایشگر می تواند باشد هم تا بزنید و هم باز کنید.

این تصویر نشان می دهد که در عمل چگونه به نظر می رسد:

قابل تا زدن (سمت چپ) و همچنین باز کردن (راست): قابلیت کشویی از سامسونگ. (منبع تصویر: سامسونگ)

برای سامسونگ، مزایا واضح است، زیرا در هنگام تا شدن و چرخاندن، چنین لغزنده‌ای فشار زیادی به آن وارد می‌کند. فضای کمتری نسبت به تبلت های سنتی. علاوه بر این، مکانیسم تاشو و چرخان گزینه‌های مختلفی را از نظر نسبت تصویر ارائه می‌دهد: «کاربران می‌توانند از فیلم‌ها و ویدیوها در صفحه نمایش 10.5 اینچی با فرمت 4.3 یا در صفحه نمایش 12.4 اینچی در 16:10 لذت ببرند». بیانیه مطبوعاتی آن (منبع: سامسونگ). فناوری OLED رنگ های واضح و کنتراست روشن را تضمین می کند.

تلفن های همراه تاشو فعلی سامسونگ:

Galaxy Fold و Flip قدرت ماندگاری سامسونگ را اثبات می کنند

زمانی که بتوانیم اولین اسلایدبل ها را بخریم هنوز مشخص نیست. اغلب چند سال طول می کشد تا سامسونگ نمونه های اولیه را کامل کند و آنها را برای بازار انبوه مناسب کند. با این حال، سری Fold و Flip سازنده نشان می دهد که سامسونگ هم دانش فنی و هم قدرت ماندگاری را دارد. جهش از مفهوم به محصول نهایی جسارت کردن