فراکسیون اتحادیه در بوندستاگ خواستار پرداخت حق بیمه برای اسقاط لوازم خانگی قدیمی است. هنگام خرید ماشین لباسشویی، خشک کن یا یخچال، مصرف کنندگان باید تا 100 یورو دریافت کنند اگر دستگاه های جدید حداقل 30 درصد انرژی کمتری نیاز دارند.

اتحادیه خواستار اسقاط پاداش برای لوازم خانگی است

هیئت رئیسه گروه پارلمانی CDU/CSU در بوندستاگ دارای یک هیئت است حق بیمه اسقاط جدید همانطور که قبلاً در سال 2009 معرفی شده بود وارد بازی شد. با این حال، برخلاف آن زمان، نباید در مورد خودروهای قدیمی، بلکه در مورد لوازم خانگی باشد. به گفته فراکسیون اتحادیه، برای دور انداختن دستگاه‌های قدیمی و خرید بعدی دستگاه‌های جدید باید تا سقف 100 یورو حق بیمه در نظر گرفته شود.

پیش نیاز پاداش اسقاط الف مصرف انرژی به طور قابل توجهی کاهش می یابد با دستگاه های جدید پاداش فقط در صورتی باید پرداخت شود که حداقل 30 درصد اقتصادی تر باشند. حق بیمه باید برای همه لوازم خانگی بزرگتر مانند ماشین لباسشویی، خشک کن و یخچال اعمال شود، زیرا لوازم قدیمی در اینجا برق زیادی مصرف می کنند. بر اساس پیش نویس تصمیم CDU و CSU، آنها مسئول بیش از یک چهارم مصرف برق در خانوارهای خصوصی هستند.

صرفه جویی بالایی را می توان با جایگزینی لوازم خانگی تشنه انرژی به دست آورد. فراکسیون اتحادیه از صرفه جویی در برق صحبت می کند به اندازه ساخت 100 توربین بادی جدید موثر است بودن. احزاب محافظه کار اپوزیسیون همچنین از این واقعیت انتقاد می کنند که با افزایش قیمت برق و گرما، شهروندان تنها می مانند. یک مفهوم کلی برای کاهش تورم هنوز وجود ندارد (منبع: Rheinische Post).

برچسب های انرژی اتحادیه اروپا تغییر کرده است. تمام اطلاعات در ویدیو:

افزایش قیمت انرژی: اتحادیه خواستار تسکین بیشتر است

علاوه بر حق بیمه اسقاط، اتحادیه می تواند “مقدار کاهش انرژی” را برای مالیات بر درآمد تصور کند. اینطوری باید افزایش هزینه های انرژی که توسط دولت مالیات نمی گیرند اراده. همچنین برای هر کودک در سال جاری و سال آینده مبلغی اضافه در نظر گرفته شده است.