سامسونگ به طور فزاینده ای مشتاق است که به عنوان یک شرکت پایدار شناخته شود. به همین دلیل است که سامسونگ گوشی های هوشمند خود را حداقل به مدت 5 سال با به روز رسانی نرم افزاری عرضه می کند و تعمیر دستگاه های خود را آسان تر می کند. در آینده، یک اپلیکیشن دقیقاً در این زمینه به شما کمک خواهد کرد.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ در حال توسعه جادوگران خود تعمیر است

تنها در آوریل 2022 بود که سامسونگ همکاری خود را با iFixit اعلام کرد که از طریق آن صاحبان گوشی‌های هوشمند گلکسی معیوب می‌توانند به دستورالعمل‌ها و قطعات یدکی دسترسی داشته باشند تا بتوانند برخی موارد را خودشان تعمیر کنند. اکنون سامسونگ می تواند یک قدم جلوتر برود، زیرا مجهز به “دستیار خود تعمیربرنامه ای برنامه ریزی شده است که با دستورالعمل های دقیق، شما را از طریق تعمیرات خود در دستگاه Galaxy خود راهنمایی می کند. با توجه به توضیحات، این به صراحت فقط در مورد تلفن های هوشمند نیست، بلکه در مورد تبلت ها و ساعت های هوشمند نیز هست (منبع: SamMobile).

در نهایت، این بدان معنی است که سامسونگ به زودی برنامه خود را با دستیار خود تعمیر عرضه خواهد کرد. اگر در مورد تعمیر دستگاه سامسونگ خود اطمینان دارید، سامسونگ نه تنها قطعه جایگزین، بلکه یک قطعه را نیز در اختیار شما قرار خواهد داد. دستورالعمل های دقیق از طریق برنامه. به نظر ما، این حداقل می تواند امکان پذیر باشد، به خصوص برای تعویض باتری. در مورد سایر قسمت ها، باید از قبل به دستورالعمل ها نگاه کنید تا ببینید آیا واقعاً جرات انجام کار را دارید یا خیر.

همانند همکاری با iFixit، سامسونگ فقط باید قطعات و دستورالعمل‌های جایگزین را برای دستگاه‌های خاصی ارائه دهد. با گذشت زمان، با این حال، انتخاب به طور قابل توجهی افزایش می یابد. با این حال، جزئیات دقیق هنوز وجود ندارد. با توسعه یک اپلیکیشن، سامسونگ به وضوح نشان می دهد که این شرکت فقط تظاهر به سطحی نگری نمی کند می خواهند به خود تعمیر دستگاه های خود اجازه دهند، اما در واقع به آن پایبند است و می خواهد روند را بهبود بخشد. برنامه ای با دستورالعمل های دقیق قطعا قدم درستی است.

این چیزی است که با Android 13 در تلفن سامسونگ شما در انتظار شما است:

برنامه جدید سامسونگ چه زمانی منتشر می شود؟

سامسونگ تاکنون فقط نام «دستیار خود تعمیر» را تضمین کرده است. بنابراین، مشخص نیست که این برنامه چه زمانی منتشر می شود و واقعاً چقدر گسترده است. ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.