به روز رسانی جدید عملکرد بهتری را ارائه می دهدمایکروسافت اکنون به کاربران ویندوز 11 به روز رسانی جدیدی ارائه می دهد که برخی از مشکلات عملکرد بازی را برطرف می کند. پیش از این، به‌روزرسانی عمداً در برخی موارد متوقف شده بود تا سیستم‌ها پس از وارد کردن بدتر نشوند.

ویندوز 11: به روز رسانی مشکلات عملکرد را از بین می برد

آپدیت 22H2 برای ویندوز 11 مدتی است که در دسترس است، اما تاکنون همه کاربران موفق به نصب آن نشده اند. از آنجایی که در برخی از بازی ها افت عملکرد وجود داشت، تا حدی متوقف شد. اکنون مایکروسافت خبرهای خوبی را منتشر کرده است: این آپدیت اکنون برای تمامی کاربران ویندوز 11 در دسترس است. وقتی بازی‌های خاصی روی سیستم نصب می‌شوند، دیگر متوقف نمی‌شود.

“برخی بازی ها و برنامه ها ممکن است در ویندوز 11 نسخه 22H2 عملکرد کند یا لکنت داشته باشند.” بنابراین هشدار مایکروسافتزمانی که آپدیت برای اولین بار منتشر شد. «بازی‌ها و برنامه‌های تحت تأثیر سهواً ویژگی‌های اشکال‌زدایی عملکرد GPU را فعال می‌کنند که برای استفاده مصرف‌کننده در نظر گرفته نشده است».

صرف نظر از این موضوع، سازنده کارت گرافیک Nvidia نیز موارد اولیه را داشت مشکلات درایور با آخرین آپدیت، که منجر به عملکرد ضعیف تر و کاهش نرخ فریم نیز شد. سپس Nvidia در سپتامبر 2022 این مشکلات را برطرف کرد.

در ماه نوامبر، مایکروسافت همچنین اعلام کرد که برخی از ویژگی‌های مجازی‌سازی ویندوز 11 بر عملکرد بازی ها تأثیر منفی می گذارد توانا بودن. این سختی ها هنوز تمام نشده است. مایکروسافت توصیه می کند که به طور موقت ویژگی ها را غیرفعال کنید تا عملکرد بیشتری در بازی داشته باشید.

نکات و ترفندهای ویندوز 11 در ویدیو:

ویندوز 11: همچنین برای Spotlight و OneDrive به روز رسانی کنید

آخرین به روز رسانی ویندوز 11 مایکروسافت شامل چند مورد دیگر نیز می شود رفع اشکال و بهبود برای OneDrive، ویژگی Spotlight و File Explorer. خطای باز نشدن برخی از “برنامه های مدرن” نیز برطرف شده است (منبع: مایکروسافت).منبع