بهترین اسلحه و همه مکان های سلاح

اکثر اسلحه ها در پروتکل Callisto به طور خودکار با پیشرفت در بازی به دست می آیند. در طول بازی، هر از گاهی با ایستگاه‌های بازسازی (ساخت میز کار) روبرو می‌شوید، جایی که می‌توانید اسلحه‌ها و ارتقاءها را «چاپ» (ساخت) کنید. برای این کار به اعتبارات Callisto نیاز دارید که به عنوان غارت از هیولاها یا در مناطق سطح پیدا می کنید.

تنها سه سلاح در بازی وجود دارد که شما باید خودتان طرحواره های آن ها را پیدا کنید و سپس در ایستگاه Reforge آنها را بسازید. با این حال، این طرح‌ها مکان‌های ثابتی ندارند، اما اگر قبلاً آنها را در یک مکان احتمالی از دست داده باشید، بارها و بارها در چندین مکان ظاهر می‌شوند. ما اولین مکان‌های ممکن را در زیر برای سلاح‌های مربوطه فهرست می‌کنیم.

در میان چیزهای دیگر، شما همچنین باید حداقل یک سلاح را به طور کامل بهبود بخشید تا بتوانید “تو به یک تفنگ نیاز داری” یکی از غنائم و دستاوردهای The Callisto Protocol را باز کنید. ساده ترین راه برای انجام این کار استفاده از هفت تیر است، زیرا به کمترین اعتبار برای همه ارتقاها نیاز دارد. در زیر تمام اطلاعات مربوط به هر یک از هفت سلاح را فهرست می کنیم.

باتوم برقی

باتوم الکتریکی در The Callisto Protocol (منبع: Screenshot GIGA).
باتوم خیره کننده در پروتکل کالیستو (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • محل: شما از همان ابتدا صاحب باتوم هستید. در ابتدا، این فقط یک باتوم ساده است. پس از خروج از زندان، به طور خودکار نوع الکتریکی را پیدا خواهید کرد.
 • مشخصات: می توانید از باتوم برای ترکیب های سرد استفاده کنید. کمی بعد شما همچنین یک حمله ترکیبی را با سلاح گرم مجهز خود خاموش می کنید، جایی که یک پوشش هدف برای یک حمله نهایی پس از یک ترکیبی دریافت می کنید. این امر مخصوصاً برای دشمنانی که شاخک دارند بسیار مهم است، بنابراین می توانید قبل از جهش آنها با یک شلیک آنها را بکشید.

هفت تیر

هفت تیر (به طور کامل بهبود یافته) در The Callisto Protocol (منبع: Screenshot GIGA).
هفت تیر (به طور کامل بهبود یافته) در پروتکل Callisto (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • محل: هنگامی که اولین سلاح خود را در ایستگاه Reforge چاپ می کنید، هفت تیر را به طور خودکار دریافت می کنید.
 • مشخصات: در پایان، هفت تیر یکی از بهترین سلاح های بازی است که همیشه از آن استفاده خواهید کرد و با خیال راحت روی آن چند ارتقا سرمایه گذاری کنید. آخرین ارتقا قفل حالت آتش جایگزین را باز می کند (دکمه R1/RB را در حین نشانه گیری فشار دهید) که در آن عکس های شما پس از مدت کوتاهی منفجر می شوند. با این حال، این کارتریج های مختلفی را مصرف می کند.

GRP

GRP در پروتکل Callisto (منبع: Screenshot GIGA).
GRP در پروتکل Callisto (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • محل: شما GRP را به طور خودکار در طول فصل 3 دریافت می کنید.
 • مشخصات: GRP وسیله ای است که روی بازو می پوشید. با دکمه L2/LT نشانه گیری کنید، سپس دکمه X/A را فشار دهید در حالی که دشمنان را هدف بگیرید تا آنها را به سمت خود بکشید. سپس می توانید از دکمه R2/RT برای پرتاب آنها به هر جهت استفاده کنید. این سلاح در محیط های دارای تله و شکاف برای خلاص شدن سریع از شر هیولاها بسیار قدرتمند است.

تفنگ ساچمه ای اسکانک

The Skunk shotgun (به طور کامل ارتقا یافته) در The Callisto Protocol (منبع: Screenshot GIGA).
اسکانک شاتگان (به طور کامل ارتقا یافته) در پروتکل Callisto (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • محل: شما باید اسکانک شاتگان را از طریق یک طرح باز کنید. شما می توانید این را برای اولین بار در فصل 3 پیدا کنید. در قسمت “D3 Basement” از یک دروازه قفل شده در سمت راست عبور می کنید که می توانید از طریق جعبه فیوز آن را با فیوز باز کنید. سپس از طریق شفت بخزید تا وارد سلولی با شماتیک شوید.
 • مشخصات: اسکانک شاتگان در فاصله نزدیک بسیار موثر است و حالت آتش جایگزین نیز قدرتمند است و پرتابه های متعددی را شلیک می کند که از دیوارها جدا می شوند. با این حال، تقریبا یک مجله از تفنگ ساچمهای تنها چهار دور. نکته ما: در اینجا روی هیچ گونه ارتقاء سرمایه گذاری نکنید، زیرا کمی بعد تفنگ شورشی بسیار بهتر را دریافت خواهید کرد.

تفنگ ساچمه ای شورش

The riot shotgun (به طور کامل ارتقا یافته) در The Callisto Protocol (منبع: Screenshot GIGA).
تفنگ شاتگان شورش (به طور کامل ارتقا یافته) در پروتکل Callisto (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • محل: این اسلحه به طور خودکار توسط Dani در طول یک کات سین در فصل 5 به شما داده می شود.
 • مشخصات: با ریوت شاتگان یکی از بهترین سلاح های بازی را به دست می آورید. هشت گلوله در هر خشاب نگه می دارد و قدرت آتش بسیار زیادی در برابر جمعیت دارد. توصیه می کنیم که آنها را به حداکثر برسانید و تا انتها به طور مرتب از آنها استفاده کنید.

تپانچه اتوماتیک

تپانچه خودکار (به طور کامل بهبود یافته) در پروتکل Callisto (منبع: Screenshot GIGA).
تپانچه اتوماتیک (به طور کامل ارتقا یافته) در پروتکل Callisto (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • محل: شما باید قفل این تپانچه را از طریق یک طرح باز کنید. شما آن را در فصل 6 در یک اتاق کناری پیدا خواهید کرد.
 • مشخصات: تپانچه اتوماتیک می تواند تا 20 گلوله را در یک خشاب نگه دارد و همچنین سرعت شلیک بالایی دارد. با این حال، گلوله ها آسیب کمی می زند، که باعث می شود سلاح برای ما بی فایده باشد. بنابراین، توصیه ما این است که در وهله اول آنها را درست نکنید، تا مهمات غیر ضروری برای آنها دریافت نکنید.

تفنگ تهاجمی

تفنگ تهاجمی (کاملاً بهبود یافته) در The Callisto Protocol (منبع: Screenshot GIGA).
تفنگ تهاجمی (به طور کامل ارتقا یافته) در پروتکل Callisto (منبع تصویر: Screenshot GIGA)
 • محل: ابتدا می توانید طرح کلی تفنگ تهاجمی را در فصل 7 بیابید. پس از بالا رفتن از نردبان به سمت Midtown، آن را در یک خانه کوچک در سمت چپ مسیر اصلی خواهید دید.
 • مشخصات: بهترین اسلحه در بازی که متاسفانه شما فقط در اواخر بازی می توانید آن را پیدا کنید. این سلاح مخصوصاً برای باس نهایی مناسب است، زیرا بالاترین نرخ شلیک را در بین تمام سلاح ها دارد. اگر هنوز اعتباری برای شما باقی مانده است، حتماً روی ارتقاء اینجا سرمایه گذاری کنید.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع بهترین سلاح ها را تا بعداً در بازی در The Callisto Protocol دریافت نخواهید کرد. در بازی ما، سلاح های زیر برای ما بهترین بودند:

 • تا فصل 5: از باتوم الکتریکی در ترکیب با هفت تیر برای حملات ترکیبی موثر استفاده کنید. علاوه بر این، برای افزایش طول ترکیبی (مسیر ارتقای سمت راست) روی برخی ارتقاء باتوم سرمایه گذاری کنید.
 • فصل 5 تا فصل 7: در فصل 5 شاتگان شورش را دریافت می کنید که در کل بهترین سلاح برای همه موقعیت ها است. با ارتقاء، یک مجله هشت دور نگه می دارد و آسیب در برابر جمعیت در فاصله نزدیک قابل توجه است.
 • از فصل 7: برای اولین بار در فصل 7 می توانید شماتیک تفنگ تهاجمی را پیدا کنید. به خصوص برای آخرین باس فایت، تفنگ تهاجمی بهترین گزینه است. در غیر این صورت، البته باید به استفاده از تفنگ شورش ادامه دهید.
 • GRP: با GRP می توانید دشمنان را به سمت خود بکشید و پرتاب کنید. بسته به محیط، این سلاح بسیار قدرتمند است. هر زمان که تله هایی در این نزدیکی وجود داشت، از GRP برای پرتاب دشمنان استفاده کنید. همچنین می توانید آنها را روی شکاف ها بیندازید تا به سرعت از شر آنها خلاص شوید. توجه داشته باشید که شما نمی توانید باتری های شارژ مجدد برای GRP را خودتان بسازید. پس اینها را ذخیره کنید و نفروشید. به هر حال شما فقط 10 اعتبار به ازای هر باتری دریافت می کنید.
رهایی:02.12.2022

نقش زیادی هم دارد نبرد نزدیک با باتوم برقی. شما همچنین می توانید این را بهبود بخشید و از آن برای کمبوها در مبارزات نزدیک استفاده کنید. در ترکیب با یک سلاح گرم، همیشه می توانید یک محافظ در انتهای یک ترکیبی قرار دهید تا حداکثر آسیب را وارد کنید.

نکته: حتی سلاح هایی را که نمی خواهید از آنها استفاده کنید، درست نکنید. زیرا در غیر این صورت همیشه برای این سلاح ها مهمات پیدا خواهید کرد. اگر فقط سلاح هایی را که استفاده می کنید بسازید، بر این اساس مهمات بیشتری برای آنها دریافت خواهید کرد.

تمام سلاح های موجود در پروتکل کالیستو

در The Callisto Protocol می توانید در مجموع از هفت سلاح مختلف برای دفاع از خود در برابر هیولاهای موجود در بازی استفاده کنید. در این راهنما ما به شما همه سلاح ها و نحوه باز کردن قفل آنها را نشان می دهیم.

پروتکل کالیستو

بهترین سلاح چیست؟