برنامه ناوبری اکنون بسیار دیدنی به نظر می رسد

مقاله اصلی:

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.

منبع

Google Maps: نمای فراگیر جدید معرفی شد

زبان ها:آلمانی انگلیسی فرانسوی

Google Maps به شما امکان می دهد جهان را به روشی جدید تجربه کنید

انتشار به احتمال زیاد در امواج اتفاق می افتد. من هنوز نتوانسته ام این ویژگی را در پیکسل 6 پرو در لندن و نیویورک فعال کنم. اما بلافاصله فعال می شود.

گوگل در حال حاضر دو نما را در برنامه Maps ارائه می دهد. نمای پرنده ای با تصاویر ماهواره ای و نمای خیابان از اتومبیل های گوگل که در سراسر جهان رانده اند. گوگل از طریق هوش مصنوعی و بینایی کامپیوتری هر دو دیدگاه را با هم ترکیب کرده و دیدگاهی کاملاً جدید ایجاد کرده است. هدف این است، برای ایجاد یک مدل دیجیتالی از جهان که می توانید در آن حرکت کنید و احساس کنید که بودن در آنجا چگونه خواهد بود. با استفاده از لندن، گوگل نشان می‌دهد که چگونه خواهد بود:

اما با مدل سه بعدی متوقف نمی شود، زیرا زمان، آب و هوا و ترافیک نیز در نظر گرفته شده است. این واقع بینانه ترین دیدگاه ممکن را از نحوه ظاهر مکان های خاص، مکان های دیدنی، مغازه ها و غیره به شما می دهد. همه چیز را در زمان واقعی، بنابراین شما می توانید وضعیت در رستوران دو خیابان پایین، به عنوان مثال، بررسی کنید. این تقریباً روی هر تلفن هوشمند و دستگاه های مشابه کار می کند. پس از لندن، شهرهای بزرگی مانند لس آنجلس، نیویورک، سانفرانسیسکو و توکیو به زودی دنبال خواهند شد. شهرهای دیگر برنامه ریزی شده است.

گوگل برنامه ریزی مسیر سازگار با محیط زیست را به آلمان می آورد

Google Maps اکنون به یک برنامه ضروری برای بسیاری از مردم در سراسر جهان تبدیل شده است. دامنه عملکردها در سال های اخیر به طور گسترده ای گسترش یافته است، به طوری که شما نه تنها می توانید بهترین مسیر را پیدا کنید، بلکه از مدت زمان باز بودن یک مغازه و شلوغی آن نیز مطلع شوید. اکنون اپتیک تجدید نظر شده است و تغییر واقعاً چیزی است.