با تشکر از بازی HandOfBlood: Arena تیرانداز به یکی از فروشندگان برتر Steam تبدیل شد

بهتر است خودتان را در مورد بازی متقاعد کنید. برای 4.99 یورو طرفداران Vampire Survivors می توانند بدون تردید به آن دسترسی داشته باشند.منبع

بعد از 10 دقیقه کل صفحه را با حملات قدرتمندی پوشش می دهید. هر اجرا جدید به شما امکان می دهد کمی قوی تر شروع کنید، به طوری که به سرعت برسید احساس کلاسیک “یک دور می رود هنوز!”

زبان ها:آلمانی

مجوز:نرم افزار رایگان

Roguelike از 15 دسامبر 2022 در Steam در دسترس بوده است، اما اکنون در پرفروش های آلمانی توسط پلت فرم Valve انجام شده است. چه اتفاقی افتاده است؟

اصل بازی تا حد زیادی یکسان است: شما به عنوان یک جنگجوی بی ضرر شروع می کنید و باید با تعداد به ظاهر بی پایانی از دشمنان مبارزه کنید. شما در زمان رکوردی سطح خود را ارتقا می دهید، مهارت های جدید به دست می آورید و همیشه قوی تر می شوید.

YouTuber HandOfBlood یک کلون Vampire Survivors را توصیه کرد و کمتر از 24 ساعت بعد این بازی مستقل یکی از فروشندگان برتر Steam شد. ما برای شما توضیح می دهیم که چه چیزی تیرانداز آرنا را از الگوی بزرگش متمایز می کند.

یوتیوبر بازی مستقل را به موفقیت Steam هل می دهد

نسخه:2.10.91.91

HandOfBlood ویدیویی را در 11 ژانویه 2023 با عنوان ارسال کرد “نکات خودی مطلق برای 4.99 یورو! | خاکستر نوردیک: بازماندگان راگناروک بارگذاری شده در کانال دوم خود HandOfUncut (1.1 میلیون مشترک):

اما Nordic Ashes چند ایده جدید نیز در آستین خود دارد. به طور کلی ظاهر کلی کیفیت بالاتری دارد و مکانیک های بیشتری مانند چندین درخت مهارت یا سطوح مختلف دشواری. اما برخی از عناصر گیم پلی جالب در خود سطح نیز وجود دارد که Vampire Survivors ارائه نمی دهد.

به عنوان مثال، این موارد شامل صندوقچه های گنج است که می توانید قفل آن را برای سکه باز کنید یا باید 300 دشمن را در شعاع خاصی شکست دهید. این آزادی حرکت شما را به شدت محدود می کند، اما غارت ارزش آن را دارد.

Nordic Ashes: Survivors of Ragnarok است یکی دیگر از کلون های بازماندگان خون آشام. در مقایسه با الگوی بزرگ، Nordic Ashes بدون ظاهر پیکسلی و سناریوی خون آشام عمل می کند و در عوض شما را به دنیای ثور، اودین و شرکت می برد.

با بیش از 2.5 میلیون مشترک YouTuber HandOfBlood (bürg: Maximilian Knabe) یکی از شناخته شده ترین گیمرها در آلمان است. آنچه او بازی می کند و توصیه می کند می تواند به سرعت تبدیل به یک روند شود. بهترین گواه این موضوع، بازی تیراندازی در عرصه نوردیک اشش: بازماندگان راگناروک (لینک به صفحه استیم) است.