سامسونگ در اوایل فوریه 2023 به طور رسمی از گوشی های هوشمند جدید گلکسی S23 رونمایی خواهد کرد. اما قبل از فروش تلفن های همراه، آنها باید از طریق مقامات تایید گذر کنند. و این دقیقاً همان چیزی است که اکنون در مورد گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس در ایالات متحده رخ داده است. اکنون ما دقیقاً می دانیم که باتری تلفن های همراه چقدر بزرگتر می شوند.

سامسونگ الکترونیکس

سامسونگ باتری‌های کمی بزرگ‌تر را در Galaxy S23 (Plus) نصب می‌کند

در هفته های اخیر مکرراً گمانه زنی ها مبنی بر نصب باتری های بزرگتر سامسونگ در گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس منتشر شده است. هر زبان حدود 200 میلی آمپر ساعت بیشتر بود. FCC اکنون در حال شفاف سازی کل ماجرا است، زیرا هر دو گوشی هوشمند در مرجع نظارتی ظاهر شده اند و آنها باتری ها با جزئیات ضبط شده اند بوده. بر این اساس، گلکسی اس 23 پلاس یک باتری 4565 میلی آمپر ساعتی خواهد داشت که باید با ظرفیت 4700 میلی آمپر ساعت تبلیغ شود. باتری گلکسی اس 23 3785 میلی آمپر ساعتی است و احتمالاً به عنوان باتری 3900 میلی آمپر ساعتی تبلیغ می شود (منبع: SamMobile).

نشان دادن ظرفیت دقیق باتری و ظرفیت “معمولی” کاملاً طبیعی است. باتری تبلیغ شده در گلکسی S22 سامسونگ به عنوان یک باتری 3700 میلی آمپر ساعتی نیز «فقط» 3590 میلی آمپر ساعت است. مقادیر متفاوت است زیرا شرایط مختلف استفاده در آن دخیل است. در پایان، فقط مقدار “معمولی” برای ما مرتبط است، زیرا از آن برای ارزیابی ظرفیت باتری گوشی هوشمند استفاده می کنیم. بر این اساس، FCC تایید کرده است که گلکسی اس 23 و اس 23 پلاس هر کدام دارای یک باتری 200 میلی آمپر ساعتی بزرگتر نسبت به پیشینیان خود پس شایعات درست بود.

مقایسه تلفن های همراه فعلی سامسونگ:

Samsung Galaxy S23 Ultra بدون تغییر باقی می ماند

بنابراین در حالی که سامسونگ گلکسی اس 23 و گلکسی اس 23 پلاس دارای باتری های کمی بزرگتر خواهند بود، گلکسی اس 23 اولترا با باتری قدیمی و 5000 میلی آمپر ساعتی باقی خواهد ماند. اما برترین گوشی هوشمند جدید همچنین می تواند عمر باتری کمی بیشتر داشته باشد، زیرا سامسونگ یک حالت صرفه جویی در انرژی اضافی را به مدل های جدید اضافه می کند که کارایی گوشی هوشمند را افزایش می دهد. در ابتدای فوریه 2023 مشخص خواهد شد که آیا همه این موارد تأیید شده است یا خیر.

آیا نمی خواهید اخبار دیگری در مورد فناوری، بازی ها و فرهنگ پاپ را از دست بدهید؟ تست و راهنمای فعلی ندارید؟ سپس ما را در فیس بوک یا دنبال کنید توییتر.