Prime Day 2022 در آمازون در حال اجراست. می‌توانید در دو روز پول زیادی پس انداز کنید. در این مقاله، بهترین معاملات سامسونگ را جمع آوری می کنیم. نه تنها گوشی‌های هوشمند، بلکه سایر محصولات سامسونگ نیز در آن گنجانده شده‌اند. ما همچنین به دنبال این بودیم که ببینیم آیا سایر خرده فروشان با قیمت همراه هستند یا پیشنهادات سامسونگ خود را آغاز کرده اند.

معاملات سامسونگ در روز پرایم

گوشی های هوشمند سامسونگ و همچنین بسیاری از محصولات دیگر سازنده کره جنوبی از محبوبیت خاصی برخوردار هستند. برای صرفه جویی در هزینه خرید، باید در روز پرایم اعتصاب کنید. هر کسی با عضویت Prime می تواند در دو روز در آمازون ارزان تر خرید کنید. علاوه بر این، قیمت های ویژه نیز نامیده می شود که فقط برای اعضا اعمال می شود. در زیر بهترین معاملات Prime سامسونگ را خلاصه کرده ایم:

گوشی های هوشمند سامسونگ:

تبلت های سامسونگ:

ساعت های هوشمند سامسونگ:

هدفون سامسونگ:

تلویزیون های سامسونگ:

سایر دستگاه های سامسونگ:

توجه: پیشنهادها و قیمت ها و در دسترس بودن دائماً در حال تغییر هستند.

در 12 و 13 ژوئیه 2022 این مقاله به طور مرتب به روز می شود و با پیشنهادات گسترش می یابد. پیشنهادها نیز پس از اتمام اعتبار حذف خواهند شد. برای خرید از آمازون در روز پرایم، باید عضو Prime باشید. اگر این شما نیستید شما می توانید به مدت 30 روز رایگان شرکت کنید و بلافاصله پس از انجام معامله خود را لغو کنید (به آمازون نگاه کنید). به این ترتیب هیچ هزینه اضافی متحمل نخواهید شد.