هزینه گرمایش در آلمان در حال افزایش است. اکثر مردم قبلا نامه ترسناک را دریافت کرده اند و گاهی مجبورند با هزینه های گرمایشی که دو برابر بیشتر است زندگی کنند. ترموستات های هوشمند رادیاتور می توانند اطمینان حاصل کنند که می توانید در هزینه های گرمایش صرفه جویی کنید. Stiftung Warentest دو دستگاه را توصیه می کند که خیلی گران نیستند.

Stiftung Warentest ترموستات های هوشمند رادیاتور را توصیه می کند

ساده ترین راه برای صرفه جویی در هزینه های گرمایش، گرم کردن کمتر است. این موضوع توسط Stiftung Warentest نیز تایید شده است. هر درجه کمتر باید به ساختار خانه یا آپارتمان بستگی داشته باشد 5 تا 8 درصد در هزینه های انرژی صرفه جویی کنید. با این حال، بهتر است اگر عاقلانه گرم کنید. بنابراین فقط زمانی که آنجا هستید و فقط در اتاق هایی که هستید. ترموستات های هوشمند رادیاتور که به راحتی می توانید با گوشی هوشمند خود کنترل کنید، می توانند در این امر به شما کمک کنند. دو برنده آزمون از Stiftung Warentest با نمره 2.1 به ویژه توصیه می شوند (منبع: Stiftung Warentest):

  • AVM FRITZ!DECT 301: ترموستات هوشمند رادیاتور AVM برای افرادی که قبلاً Fritzbox دارند بسیار مناسب است. آن وقت دیگر نیازی به مرکز ندارید. ترموستات های رادیاتور به سادگی به Fritzbox متصل می شوند و از طریق برنامه AVM قابل کنترل هستند. به همین راحتی است. نسل قدیمی هنوز در حال فروش است (آن را در آمازون بررسی کنید). اکنون نسل جدیدی به نام AVM FRITZ!DECT 302 وجود دارد که کمی بهینه شده است (به آمازون مراجعه کنید). به عنوان مثال، یکی از ویژگی های جدید، تشخیص پنجره باز است که هنگام تهویه اتاق، ترموستات را پایین می آورد.
  • IP فشرده خانگی: ترموستات رادیاتور جمع و جور از Homematic IP به موارد ضروری محدود شده است که آن را به میزان قابل توجهی ارزان تر می کند (به آمازون مراجعه کنید). شما تمام عملکردهای مهم را دریافت می کنید، اما برای مثال باید بدون نمایشگر این کار را انجام دهید. بنابراین کنترل فقط از طریق تلفن همراه است. اگر هنوز کنترل پنل ندارید، همچنان باید آن را بخرید (به آمازون نگاه کنید). تطبیق مخاطبین پنجره، پس انداز را بهینه می کند (مشاهده در آمازون).
AVM FRITZ!DECT 301 (کنترل کننده هوشمند رادیاتور برای شبکه خانگی، برای صرفه جویی در هزینه های گرمایش، برای همه

AVM FRITZ!DECT 301 (کنترل کننده هوشمند رادیاتور برای شبکه خانگی، برای صرفه جویی در هزینه های گرمایش، برای همه

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/05/2022 06:26

ترموستات رادیاتور خانه هوشمند IP Homematic - گرمایش ترموستات دیجیتال فشرده، ترمو گرمایش

ترموستات رادیاتور خانه هوشمند IP Homematic – گرمایش ترموستات دیجیتال فشرده، ترمو گرمایش

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 05/11/2022 06:40

با نمایشگر با این مجموعه استارت از Homematic IP گزینه های کمی بیشتر دارید (به آمازون مراجعه کنید). در اینجا شما ایستگاه و دو ترموستات را در ابتدا دریافت می کنید و می توانید آنها را به صورت جداگانه گسترش دهید. همچنین می توانید دما را مستقیماً روی دستگاه تغییر دهید و آن را روی نمایشگر ببینید. عملکردهای گوشی هوشمند نیز در دسترس هستند. بنابراین بهترین های هر دو دنیا و همچنین قیمت بسیار جذاب.

Homematic IP Smart Home Access Point + ترموستات رادیاتور 2 برابری، کنترل گرمایش از طریق برنامه، Alexa

Homematic IP Smart Home Access Point + ترموستات رادیاتور 2 برابری، کنترل گرمایش از طریق برنامه، Alexa

ممکن است قیمت در حال حاضر بالاتر باشد. قیمت از 11/05/2022 06:42

شما می توانید در هزینه برق با یک نیروگاه بالکن صرفه جویی کنید:

تجربیات خوب با ترموستات های رادیاتور هوشمند برای سال ها

من شخصاً سال هاست که از ترموستات های هوشمند رادیاتور استفاده می کنم (تصویر بالا را ببینید) و صدها یورو صرفه جویی کرده ام. به خصوص اگر یک روز کاری نسبتاً منظم دارید، می توانید گرمایش را به طور بهینه تنظیم کنید تا اتاق هایی که در آن زمان در آن اقامت خواهید داشت گرم شود. طبق گفته Stiftung Warentest، ترموستات های رادیاتور ظرف 5 تا 6 سال هزینه خود را پرداخت می کنند. برای من خیلی سریعتر بود. بعد از دو سال من قبلاً هزینه ها را پرداخته بودم. با توجه به افزایش هزینه های گاز، همه چیز باید نسبتاً سریع برای شما پیش برود.