اینجاست که گلکسی S23 بسیار بهتر می شود

Samsung Galaxy S23: Galaxy Unpacked – برای جزئیات با فاکتور WOW آماده شوید

اکنون رسمی است: سامسونگ گوشی های هوشمند جدید Galaxy S23 را در تاریخ 1 فوریه 2023 معرفی خواهد کرد. این تاریخ افشا شده قبلی را تأیید می کند. سامسونگ نه تنها تاریخ ارائه را فاش کرد، بلکه دو ویدیو را نیز منتشر کرد که در آنها دوربین بهبودیافته فوکوس شده است:

اولین ویدیوی سامسونگ در مورد مگاپیکسل و “رزولوشن با فاکتور WOW” است. این باید خیلی واضح باشد دوربین 200 مگاپیکسلی جدید گلکسی اس 23 اولترا بودن. یک دوربین 108 مگاپیکسلی در Galaxy S22 Ultra (تست) نصب شده است. ناگفته نماند که سامسونگ این کارت را به عنوان یک پیشرفت بازی می کند.

سامسونگ هنوز جزئیات فنی خاصی ارائه نکرده است. با این حال، بر اساس سنسورهای موجود در ویدیوها، می توانید ببینید که این گلکسی اس 23 اولترا است که در آنجا نشان داده شده است. بنابراین بهترین کیفیت تصویر باید با گوشی هوشمند برتر بدست آید.

رویداد سامسونگ در 1 فوریه 2023

در ویدیوی دوم سامسونگ روی بهبود خواص در نور کم از گوشی های هوشمند جدید این با شایعات قبلی مبنی بر حضور سامسونگ در این زمینه مطابقت دارد کار یادگیری ماشینی را به خوبی انجام دهید مایلم بتوانم با رقبای گوگل و شرکت بهتر همراهی کنم.

سامسونگ همچنین در بیانیه مطبوعاتی خود فاش کرد که تا رویداد Unpacked در 1 فوریه در ساعت 7:00 بعد از ظهر قبلاً جزئیات بیشتری در مورد گوشی های هوشمند جدید گلکسی S23 فاش شده بود اراده. در روزهای آینده، سامسونگ احتمالاً بخواهد بیشتر به هیاهوی تلفن های هوشمند دامن بزند. این نیز باید توجیه شود، زیرا طبق شایعات فراوان در ماه های اخیر، به ویژه گلکسی اس 23 اولترا باید بهترین تلفن همراه سامسونگ در پنج سال اخیر باشد. دیدن اینکه آیا این شایعه تایید می شود هیجان انگیز خواهد بود.منبع Samsung Galaxy S23: Galaxy Unpacked – آیا برای عکس های شبانه خیره کننده آماده هستید؟

سامسونگ تبلیغ گوشی های هوشمند گلکسی اس 23 آینده را آغاز کرده است. نه تنها تاریخ برگزاری این رویداد اعلام شد، بلکه دو ویدیو نیز نشان می‌دهند که چه چیزی با تلفن‌های همراه برتر جدید بهبود می‌یابد.

سامسونگ الکترونیکس

Samsung Galaxy S23 با دوربین بسیار بهتر