هرج و مرج حول راستی‌آزمایی کاربران در توییتر ادامه می‌یابد: به گفته ایلان ماسک، اکنون قرار است چندین قلاب که از نظر رنگ متفاوت هستند معرفی شوند. یک بررسی دستی برنامه ریزی شده است که می تواند پس از اخراج های گسترده به یک کار بزرگ تبدیل شود.

توییتر: قلاب های تأیید در چندین رنگ

پس از اینکه ایلان ماسک مدیریت توییتر را به دست گرفت، ابتدا تیم مدیریت و سپس هزاران کارمند اخراج شدند. اما اخراج کارکنان می تواند انتقام بگیرد، زیرا ماسک طرح جدیدی ارائه کرده است که بار دیگر بر روی قلاب های تأیید تمرکز می کند.

به گفته ماسک، از هفته آینده شروع می شود قلاب در رنگ های مختلف موجود است اراده. اگر افراد اشتراک آبی توییتر را با 8 دلار در ماه مشترک کنند، باید تیک آبی معروف را دریافت کنند. از سوی دیگر، برای شرکت‌ها، میلیاردر به یک شکار طلایی دست یافته است. به سازمان‌های دولتی تأیید شده باید علامت خاکستری داده شود (منبع: ایلان ماسک در توییتر).

به گفته ماسک، راستی‌آزمایی واقعی حساب‌ها باید به صورت دستی انجام شود. این یک مرحله “دردناک اما ضروری” استبرای رسیدگی به مشکلات کاربران تأیید شده که جعل هویت افراد یا مشاغل دیگر را نشان می دهند. اساساً هر کسی در حال حاضر می تواند در Twitter Blue مشترک شود و تأیید شده در نظر گرفته شود. گفته می شود که ماسک مخالفت های داخلی نسبت به این موضوع را نادیده گرفته است.

فراتر از توییتر: اینها پروژه های ایلان ماسک هستند.

توییتر: تأیید دستی برنامه ریزی شده است

انجام یک راستی‌آزمایی دستی، همانطور که ماسک برنامه‌ریزی کرده بود، کار بزرگی خواهد بود. چه توییتر در مورد آن پس از کوچک سازی گسترده در موقعیتی است که اصلاً این کار را انجام دهد، زمان نشان خواهد داد. هزاران کارمند داخلی و خارجی مجبور به ترک توییتر شده اند. پس از اولتیماتوم ماسک، جایی که او خواستار فرهنگ کاری «سخت‌کوه» شد، افراد بیشتری شرکت را ترک کردند.