اگر از چنین ابزارهای کوچکی برای گوشی هوشمند خود لذت می برید، می توانید برنامه اندروید را امتحان کنید. این رایگان است و با اکثر گوشی های هوشمند سامسونگ سازگار است. تلفن های همراه گلکسی اس 22 جدید هستند. هنوز کلاسیک مانند Galaxy A51 نیز پشتیبانی می شود.

در هنگام شارژ نیز همین امر صدق می کند. سپس با پر شدن باتری دوباره می توان یک انیمیشن زیبا نمایش داد. با گزینه های مختلف سفارشی سازی، می توانید نحوه ظاهر حلقه LED را سفارشی کنید. همچنین دیدن زمان استفاده از دوربین جلو بسیار خوب است. این یک ویژگی امنیتی مهم است که شما زمان فعال بودن دوربین را مستقیماً نشان می دهد. احتمالات بسیار زیاد است.

حلقه انرژی: نسخه جهانی

حلقه انرژی: نسخه جهانی

برنامه اندروید “حلقه انرژی” تنها با گوشی های هوشمند سامسونگ کار نمی کند. همچنین بسیاری از مدل های دیگر با دوربین سوراخ پانچ پشتیبانی می شوند. به عنوان مثال، تلفن‌های همراه جدید پیکسل 6 یا مدل‌های شیائومی، وان پلاس و شرکت. رایج‌ترین مدل‌ها در توضیحات فروشگاه Google Play فهرست شده‌اند. در پایان، این یک برنامه رایگان اندرویدی است که اگر دقیقاً همان چیزی باشد که می‌خواهید، به راحتی می‌توانید بدون هیچ جنبه منفی آن را امتحان کنید.منبع

اگر یک گوشی هوشمند مدرن سامسونگ بخرید، مطمئناً یک دوربین سوراخ دار نصب کرده اید. با این حال، این سوراخ در صفحه نمایش نباید یک نقطه ضعف باشد، زیرا می توانید از آن به نفع خود استفاده کنید. یک برنامه اندروید رایگان استفاده می شود.

سامسونگ الکترونیکس

از دوربین سوراخ پانچ در گوشی هوشمند سامسونگ استفاده کنید

توسعه دهنده: IJP