در سال آینده مک های جدید زیادی از اپل عرضه خواهد شد. سازنده در حال حاضر آنها را بی سر و صدا و مخفیانه، اما همچنین در حوزه عمومی اینترنت آزمایش می کند. آخرین نشانه های این امر در حال حاضر توسط یک لیست بسیار ویژه ارائه شده است.

سیب

اپل مک های جدید را آزمایش می کند: Steam چیزی را فاش می کند

Steam مقادیر کاملاً آموزنده و آماری را برای پلتفرم خود به صورت ماهانه ارائه می دهد. اطلاعات مربوطه را می توان در سخت افزار و نرم افزار کاربران نیز یافت. در لیست رایانه‌های مورد استفاده با سیستم مک، شماره شناسایی مک‌های از قبل شناخته شده نیز ظاهر می‌شود دو مدل جدید که هنوز قابل تخصیص نیست (منبع: Steam از طریق MacRumors).

به طور خاص نامگذاری شود “Mac14.6” و “Mac15.4”. اولین نتایج معیار قبلاً از اولین رایانه ساخته شده بود. به احتمال زیاد، این عدد متعلق به یکی از مک بوک پروهای جدید آینده است. به هر حال، این قطعا یک کامپیوتر با Apple M2 Max جدید است. جانشین M1 Max را باید در مک بوک پرو آینده (مدل های 14 و 16 اینچی) و نسخه جدید مک استودیو پیدا کنید.

به طور کلی، برخی از مک های جدید با به روز رسانی های مربوطه برای سال 2023 انتظار می رود. یک لیست کوتاه:

  • مک بوک پرو (14 و 16 اینچی)
  • مک استودیو
  • مک مینی
  • مک پرو

سال آینده نسبتاً خالی خواهد بود – مک بوک ایر با تراشه M2 که هنوز خیلی تازه است:

MacBook Air 2022: تمام اطلاعات در مورد نوت بوک جدید اپل

سال 2023 سال مک خواهد بود

سه مورد اول ذکر شده احتمالا فقط به‌روزرسانی‌های تراشه‌های مبتنی بر M2 را به طور اصلی دریافت می‌کنند، اما Mac Pro باید یکی را دریافت کند کامپیوتر واقعا جدید اراده. به هر حال، سلف قدیمی‌تر آن هنوز با تراشه‌های اینتل در راه است و قرار است جانشینی کاملاً اصلاح‌شده داشته باشد.

با توجه به دانش فعلی، متأسفانه اپل چنین چیزی را برنامه ریزی نمی کند:

به روز رسانی iMac نیز کاملاً منتفی نیست. امسال با دست خالی رفت و مانند مک مینی منتظر آپدیت M2 است. از سوی دیگر، مک بوک ایر با M2 نباید در سال 2023 به روز رسانی بیشتری دریافت کند. این احتمال وجود دارد که اپل تنها دو سال دیگر یعنی در سال 2024 دوباره لوفتیکوس را بازبینی کند.