فقط یک یادآوری: شما می توانید یک Apple Watch SE جدید را با قیمت 299 یورو از اپل تهیه کنید. در آمازون حتی با کمتر از 285 یورو (مشاهده در آمازون). اگرچه “فقط” دارای بدنه آلومینیومی است، اما پیشنهاد بسیار هوشمندتر از اپل واچ سری 3 با تخفیف فعلی است. صفحه نمایش بهتر، سنسورها و آخرین اما نه کم اهمیت تر، یک تراشه مدرن اپل. چیزی که نباید فراموش کنید: سیستم ساعت هوشمند فعلی اپل (watchOS 9) دیگر توسط اپل واچ سری 3 از سال 2017 پشتیبانی نمی شود.

برای اپل واچ سری 3 بازسازی شده در بدنه فولادی ضد زنگ، اپل 369 دلار می خواهد (معادل حدود 374 یورو) – ارزان تر از قیمت جدید قبلی (599 دلار)، اما دور از معامله خوب (منبع: اپل). اتفاقاً اپل در حال حاضر هیچ ساعت هوشمند مرمت شده ای را در فروشگاه بازسازی شده در این کشور نمی فروشد که شاید چیز خوبی باشد.

اپل واچ سری 3؟ SE جدید بهترین ساعت هوشمند است

اپل واچ سری 3 تنها در صورتی می تواند به عنوان یک مدل مقرون به صرفه در نظر گرفته شود که قیمت آن مناسب باشد. به عنوان مثال، به عنوان یک جایگزین ارزان قیمت برای کودکان یا به عنوان یک ساعت دوم که می توانید با خود در زمین های ناهموار ببرید – هر گونه آسیب آنچنان ضرری ندارد. به عنوان مثال، در حال حاضر انواع بازسازی شده اپل واچ سری 3 (38 میلی متر) وجود دارد. در آمازون از کمتر از 130 یورو (مشاهده در آمازون). اگرچه از آنها استفاده می شود، اما هنوز به اصطلاح “ضمانت تمدید 1 ساله آمازون” دارند. به عبارت دیگر شما به عنوان یک مشتری تحت پوشش هستید.