یک دستگاه بسیار جالب با این تبلت اندرویدی با قیمتی در حدود 200 یورو دریافت می کنید. در مقایسه با نسخه قبلی با قیمت 250 یورو، مدیون اکنون شامل یک خودکار نیز می شود، به طوری که شما نوشته های دست نویس می تواند روی صفحه نمایش 10 اینچی با وضوح فول اچ دی کار کند. همچنان که مودم LTE نصب شده است، سیم کارت Aldi Talk رایگان با اعتبار 10 یورو دریافت می کنید و یک صفحه کلید نیز در دسترس دارید. در واقع، تمرکز این تبلت باید روی دانش آموزان باشد، اما من در واقع یک نکته داخلی کوچک با تجهیزات را برای همه کسانی که به دنبال یک تبلت اندرویدی ارزان هستند می بینم.

اگر در حال حاضر به دنبال ارزان ترین تبلت اندرویدی ممکن اما همه کاره هستید، که در آن نه تنها می توانید در حال حرکت به اینترنت دسترسی داشته باشید، بلکه یک صفحه کلید و یک خودکار نیز تهیه کنید، پس باید امروز نگاهی به فروشگاه آنلاین Aldi بیندازید.

الدی تبلت اندروید جدید را بسیار ارزان می فروشد

Aldi با Medion Lifetab E10910 Education (MD60141)، تبلت اندرویدی جدیدی را به مجموعه خود اضافه کرده است. از 8 دسامبر 2022، این تبلت فقط با قیمت تمام می شود 199 یورو در فروشگاه آنلاین فروخته می شود (به Aldi نگاه کنید). هزینه های حمل و نقل اضافی وجود دارد. در Medion شما باید 240 یورو را مستقیما پرداخت کنید (به Medion نگاه کنید). بنابراین تقریباً 40 یورو پس انداز می کنید.

آنچه باید در مورد Aldi بدانید:

این تبلت Aldi برای چه کسی ارزش دارد؟